Двоє полтавських гуртів змагатимуться за право представляти Україну на Євробаченні-2018

Двоє полтавських гуртів змагатимуться за право представляти Україну на Євробаченні-2018

10 лютого стартує національний відбір для участі у Євробаченні, яке цього року відбудеться у Лісабоні (Португалія).  

Відбиратимуть учасників у 2 півфіналах, передає eurovision.stb.ua.

Зазначають, що у першому "змаганні" виступатиме поп-реґі гурт «The ВЙО» з Кобеляк. Появу цього гурту у 1991 році називають точкою відліку стилю реггі в Україні. Основу команди склали гітарист Сергій Підкаура і співак Мирослав Кувалдін. Гітарист Сергій Підкаура грав на танцях і був найбільшим музичним авторитетом в рідних Кобеляках. 16 січня 2018 року стало відомо, що гурт візьме участь у Нацвідборі до Євробачення.

У другому півфіналі заспівають хлопці з поп-рок-гурту «Mountain Breeze» з Полтави. Хлопці об'єдналися у музиці у 2014 році. Учасники колективу – Олександр Біляк (вокал, гітара), його рідний брат Ілля (барабани, перкусія) і бас-гітарист Михайло Малий.  

Широку популярність Mountain Breeze добув під час участі в сьомому сезоні талант-шоу «Х-фактор», який хлопці покинули за крок до суперфіналу, ставши третіми. Після закінчення шоу учасники Mountain Breeze не зупинилися на досягнутому. Спочатку відіграли свій перший концертний тур, а потім встигли виступити на найбільших фестивальних майданчиках України: Atlas Weekend, Схід-Рок, Woodstock Ukraine і RazomFest. 

Нагадаємо, «Я. ЛОПАТА. КАРТОШКА. САЖАТИ.» - ПОЛТАВСЬКИЙ ГУРТ«СЕН-ТРОПЕ» СПАРОДІЮВАВ ХІТ ONUKA

Стрічка новин