Полтавці можуть виграти 16 тисяч або путівку Україною за кращу статтю до «Вікімандрів»

Полтавці можуть виграти 16 тисяч або путівку Україною за кращу статтю до «Вікімандрів»

Портал «Вікімандри», один із проектів від «Вікімедіа» проводить конкурс під назвою «Підтримай Вікімандри українською».  Мета його – наповнення вільного ілюстрованого онлайн-путівника довідковою інформацією про подорожі українською й іншими мовами. 

Зазначають: завдання конкурсу полягає у  наповненні вільного путівника довідковою інформацією про подорожі українською мовою й надання практичної інформації про Україну іншими мовами.

До змагань за кращу «вільну» статтю можуть долучитися всі охочі з 1 по 28 лютого.

Єдине умова конкурсу – створювати нові й покращувати опубліковані у Вікімандрах статті українською мовою, а також створювати нові статті про Україну іноземними мовами. Втім наголошують, що учасники мають бути зареєстрованими у Вікіпроектах.

Призовий фонд конкурсу – 16 тисяч гривень. Головний приз – туристична поїздка в межах України. 2–10 місця у загальному заліку – сертифікати в онлайн-магазинах на туристичне, велосипедне приладдя тощо.

Організатори конкурсу переконані: проведення такого конкурсу «Підтримай Вікімандри українською» дасть можливість поділитися своїми враженнями з мандрівниками й підготуватися до нових мандрівок, а головне – створити якісний контент про куточки України й одночасно доповнити вільний путівник українською мовою.

Нагадаємо, У ПОЛТАВІ ХОЧУТЬ СТВОРИТИ «ДИВОВИЖНУ» КНИГУ- ПУТІВНИК ПРОМІСТО ЗА 95 ТИСЯЧ

Стрічка новин