Полтавці можуть виграти 16 тисяч або путівку Україною за кращу статтю до «Вікімандрів»

Джерело: vasylkiv.org

Портал «Вікімандри», один із проектів від «Вікімедіа» проводить конкурс під назвою «Підтримай Вікімандри українською».  Мета його – наповнення вільного ілюстрованого онлайн-путівника довідковою інформацією про подорожі українською й іншими мовами. 

Зазначають: завдання конкурсу полягає у  наповненні вільного путівника довідковою інформацією про подорожі українською мовою й надання практичної інформації про Україну іншими мовами.

До змагань за кращу «вільну» статтю можуть долучитися всі охочі з 1 по 28 лютого.

Єдине умова конкурсу – створювати нові й покращувати опубліковані у Вікімандрах статті українською мовою, а також створювати нові статті про Україну іноземними мовами. Втім наголошують, що учасники мають бути зареєстрованими у Вікіпроектах.

Призовий фонд конкурсу – 16 тисяч гривень. Головний приз – туристична поїздка в межах України. 2–10 місця у загальному заліку – сертифікати в онлайн-магазинах на туристичне, велосипедне приладдя тощо.

Організатори конкурсу переконані: проведення такого конкурсу «Підтримай Вікімандри українською» дасть можливість поділитися своїми враженнями з мандрівниками й підготуватися до нових мандрівок, а головне – створити якісний контент про куточки України й одночасно доповнити вільний путівник українською мовою.

Нагадаємо, У ПОЛТАВІ ХОЧУТЬ СТВОРИТИ «ДИВОВИЖНУ» КНИГУ- ПУТІВНИК ПРОМІСТО ЗА 95 ТИСЯЧ

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію