«Кіборги» vs «Астрал»? – у Кременчуці бійців запросили на «Кіборгів», а показали фільм жахів

Кадр з фільму "Астрал: останній ключ" | Джерело: Kinoafisha

20 січня у кременчуцькому палаці культури «Нафтохімік» стався конфлікт, який набирає обертів у соцмережі: мали безкоштовно показати український фільм «Кіборги», але замість художньої стрічки запропонували «Астрал». 

Про випадок розповіла у соцмережі місцева волонтерка «Ірина Митрофанова. Жінку обурив такий інцидент.

За її словами, задля показу спеціально запросили сім’ї загиблих АТОвців, бійців і представників громадських організацій, волонтерів.

«Всі сиділи і чекали. Пізніше запросили на сцену бійців, що були в Аеропорту, аби ті поділилися спогадами. Потім вийшов на сцену секретар міськради Юрій Гриценко, Леонід Харченко, який займався цим питанням. У результаті очікувань стрічку так і не показали,» - наголошує волонтерка. 

Представники міськради посилалися на технічні питання: не змогли відкрити посилання. Аби виправити ситуацію, запропонували подивитися фільм жахів «Астрал».

«Більшість обурених людей піднялися з мість і вийшли з залу. Обіцяли показати на наступний день. Тепер кажуть, що покажуть цієї суботи. Досі ніхто не вибачився перед бійцями за таку ганьбу,» - коментує Ірина Митрофанова.

Припускає: показ не відбувся, бо організатори не контактували з продюсерами фільму, а з власними дистриб'юторами. 

Нагадаємо, У ЛОХВИЦІ ПОКАЗАЛИ ДОКУМЕНТАЛЬНУ СТРІЧКУ «ВІЙНА ХИМЕР»

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію