Комарі навіть у морози не будуть вилітати з душників

До цього звикають мешканці проблемної багатоповерхівки по вулиці Героїв АТО. Нові труби в їх будинку з'явилися як подарунок до Нового року. Бо небезпечні комунікації у підвалі замінили на сучасні. Як ще полтавці готуються до створення ОСББ та хто їм у цьому допомагає – дивіться далі.

Їх будинку 30 років. Набір проблем – стандартний, розповідає мешканець 4 під'їзду Микола Теодорович. Серйозних ремонтів у домі за увесь цей час не було. Тому, від даху до фундаменту назбиралось чимало бід. У 2016 році мешканці багатоповерхівки по вулиці Героїв АТО вирішили: час брати все у свої руки та організовувати ОСББ. 

Микола Зазубік, живе у будинку по вул.Героїв АТО, 116, корпус 3

- Почали приводити до ладу наш двір, наші під'їзди. Особливо багато ремонтних робіт було зроблено протягом 2017 року: замінили вікна у всіх під'їздах, провели ремонти у кожному під'їзді.

Відремонтували дах, продовжує полтавець. А до Нового 2018-го у підвалі повністю модернізували комунікації. 

Микола Зазубік, живе у будинку по вул. Героїв АТО, 116, корпус 3

- Металеві труби за 30 років прогнили. Завжди стояла вода в підвалі. Влітку – комарі. Навіть вже на вулиці мороз, а вони продовжують відлітати з душників, звідки завгодно.

Справжнім жахом таке сусідство називає і Алла Леонідівна.

Алла Товсторукова, живе у будинку по вул. Героїв АТО, 116, корпус 3

- Поки тут зробили – там прориває, потім знов прорвало. І таке – без кінця. От такий був випадок: зайшли до підвалу, хтось обперся об трубу, а вона провалилася. І добре, що вона не з киплячою водою, гарячою, була.

Мешканці багатоповерхівки запевняють: на ремонти вони не здавали гроші, усе зроблено за підтримки депутатів команди Андрія Матковського та за кошти місцевого бюджету.

Алла Товсторукова, живе у будинку по вул. Героїв АТО, 116, корпус 3

- Ми писали на нашого депутата – Чірікову. А вона вже далі як депутат діяла.

Депутати кажуть: не могли не звернути увагу на такий проблемний будинок.

Дмитро Задворкін, голова Шевченківської районної в м.Полтава ради

- Дійсно, дуже багато було проривів. Мешканці часто скаржилися на те, що часто залишаються без води. А для мешканців, серед яких – чимало з маленькими дітьми, дуже важко для них.

 Тож, восени розпочалися роботи із заміни труб на сучасні, пластикові. До Нового року з цим завершили. Однак, представники команди Андрія Матковського, поспілкувавшись з мешканцями багатоповерхівки, вже вирішують, як привести до порядку будинок повністю.

Дмитро Задворкін, голова Шевченківської районної в м.Полтава ради

- Він з бетонних матеріалів створювався, і шви між ними зараз вже продуваються. Тому одне з основних – у подальшому ми будемо говорити про можливу розробку проекту ЖКГ щодо утеплення або заробити ці шви, щоб не задувало людям.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію