У Полтаві посеред дороги заклали ялинками «провал» колектору: «Полтававодоканал» проводить ремонтні роботи

У Полтаві посеред дороги заклали ялинками «провал» колектору: «Полтававодоканал» проводить ремонтні роботи

На провулку Космічному у Полтаві посеред дороги утворилося провалля. Місцеві мешканці яму вирішили закласти новорічними ялинками. 

Про випадок повідомив чоловік виданню «Полтавщина». За його словами, яма на дорозі вже п’ятий день. Припускає: ґрунт під дорогою розмило в результаті аварії мереж водоканалу.

poltava.toДжерело: poltava.to

У прес-службі «Полтававодоканалу» нам розповіли, що за цією адресою дійсно стався черговий «провал» колектору (діаметр 500 мм, залізо-бетон). Заявка до диспетчерської служби поступила у другій половині дня 22 січня і тоді ж  розпочалися ремонтно-аварійні роботи.

Такі випадки у Полтаві не поодинокі, бо строк експлуатації таких колекторів 20-25 років, тобто вже двічі відслужив свій термін. Більше того, аналіз причин виникнення аварій на колекторах показав, що основною причиною є сульфатно-газова корозія, яка руйнує складову бетону. Як наслідок – просідання грунту і утворення так званих «провалів».

«У разі виявлення аварійних провалів, несанкціонованих витоків, відсутності люків просимо повідомляти до диспетчерської служби КП ПОР «Полтававодоканал»: 56-96-00; (050) 49-55-700; (098) 16-55-700 – цілодобово,» - зазначають у прес-службі. 

Нагадаємо, У ЦЕНТРІ ПОЛТАВИ ЖІНКА ПОТРАПИЛА ДО ВІДКРИТОГОЛЮКА

Стрічка новин