Чи варте життя тварини нової шуби?

Під таким гаслом пройшов пікет проти так званого «кривавого жлобства». Під магазинами, що продають вироби з натурального хутра, активісти та представники громадської організації «ЕКОЛТАВА» зібралися з плакатами. Акція – всеукраїнська, та пройшла одночасно у багатьох містах України. Ініціатори закликали не створювати попит на вироби з натурального хутра, адже заради цього знищують безліч тварин.

Анастасія Пташинська завітала на всеукраїнську акцію протесту проти так званого «кривавого жлобства у Полтаві.  

Анастасія Пташинська, завітала на акцію протесту

- Я люблю тварин. Я проти того, щоб їх жорстоко вбивали через те, щоб комусь було комфортно носити шубу. Я не їм тварин. Я вегетеріанка, і я – проти шуб.

Дівчина зізнається: після того, як стала вегетеріанкою, має краще самопочуття.

Олександра Рябчук, волонтер ГО «ЕКОЛТАВА»

- Ця акція діє проти хутра, проти того, щоб вбивали бідних тварин на шуби, шапки чи шкіряні ремні. Я вважаю це негуманним.

За словами Олександри Рябчук, багато відомих брендів одягу відмовляються від використання справжнього хутра у своїх колекціях, і це – позитивний приклад.  

Олександра Рябчук, волонтер ГО «ЕКОЛТАВА»

- Багато людей відреагували негативно на це: вони говорили, що у вас немає грошей, щоб купити власні шуби, тому ви йдете на цей пікет. Я вас запевняю – у нас є гроші на ці шуби, на ці куртки, шапки та ремні. Ми просто не хочемо, щоб бідних тварин вбивали заради хутра.

Реакція людей на протестувальників була різною: дехто підтримував, а дехто – навпаки. Під час мирних одиночник пікетів учасники акції з плакатами, які засуджують вбивства тварин, стояли під магазинами, які продають хутряні вироби. 

Організатори акції запевняють: для них важливо привернути увагу громадськості. При цьому їх зібрання не несе в собі провокаційних закликів чи агресії в бік хутряних магазинів чи виробників.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію