Свою першу графічну виставку на загал представили вихованці арт-студії «Художник»

Розмаїття сюжетів, прийомів виконання та графічних матеріалів – все це привертає увагу глядача. Наймолодшій художниці – 7 років, проте, переконаний керівник студії, вік лише допомагає юним творцям бути оригінальними.

Поліні Гончаровій – 7 років. Сьогодні вона – наймолодша учасниця виставки. Разом зі своїми друзями, вихованцями арт-студії «Художник», свої роботи у графічному стилі дівчинка представила у Художньому музеї. Синій кіт, намальований у незвичній техніці, зі стін уважно спостерігає за натовпом поціновувачів мистецтва.

Поліна Гончарова, вихованка арт-студії «Художник»

- Я намалювала роботу – свою кицю. Це графіка на картоні. Я там вирізала фігурки, а потім Юрій Борисович забрав і зробив графіку. Вона синя, і я її намалювала в 6 років, я вже навчаюся один рік, а зараз мені 7.

Для того, щоб зібрати виставку робіт, керівник арт-студії «Художник» відібрав кращі графічні картини за останні 6 років. Саме стільки часу Юрій Бернацький вчить малечу міста працювати у різноманітних мистецьких техніках та жанрах.

Юрій Бернацький, керівник арт-студії «Художник»

- Дуже різноманітні техніки представлені. Тобто, від звичайного олівця, ручки кулькової, чи там фломастера, до таких складних технік, як гравюри, а саме – гравюра на картоні, ліногравюра, також є монотипії, гратографія, тобто, багато. Ми постаралися викласти якомога більше різних технік.

Аби прищепити дитині любов до творчості, певен Юрій Бернацький, слід не зупиняти її й завжди давати простір для фантазії. Ідеї для робіт, представлених на виставці, – різноманітні: пейзажі, натюрморти, анімалістика та навіть портрети у графічній техніці. Не менше значення має і різноманіття використаних матеріалів. Алла Тимошенко переконана, що головну роль тут відіграє робота керівника студії.

Алла Тимошенко, зав.відділом науково-масової та виставкової роботи Художнього музею ім.М.Ярошенка

- Це не просто керівник, це великий мистецький майстер. Коли я говорю «мистецький», то я хочу підкреслити саме його мистецьку лінію. Ця виставка, вона вже декілька днів у нас в музеї, і зовсім юні відвідувачі, які у нас були, в захопленні в цьому залі, і дорослі дивувались тому, з якою майстерністю виконані сучасні твори графічні.

На відкриття виставки завітало чимало гостей, серед яких – відомі у Полтаві художники, друзі юних творців. Кожен з присутніх мав змогу залишити побажання для студії.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію