У Чутівському районі відстріляють усіх диках кабанів через одного хворого на чуму

Джерело: wideopenspaces.com

На території мисливсько-рибальського господарства «Вільхуватське» 17 січня поблизу села Вільхуватка виявили труп дикого кабана – через це увели карантин на усіх мисливський угіддях району. 

Із мертвої туші тварини виділили ДНК вірус африканської чуми свиней. Відтак рішенням державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Чутівській районній державній адміністрації з 19 січня встановили карантин, передає Головне Управління держпродспоживслужби у Полтавській області.

Територію ПП МРГ «Вільхуватське» Чутівського району оголосили неблагополучним пунктом та затвердили «План заходів щодо локалізації, ліквідації африканської чуми свиней на території ПП МРГ «Вільхуватське» Чутівського району та недопущення поширення даного захворювання на території Полтавської області».

Також комісія прийняла рішення щодо проведення депопуляції диких кабанів на всій території мисливських угідь Чутівського району незалежно від форми власності. Ситуація знаходиться на контролі Держпродспоживслужби області та району. Вживаються оперативні заходи з локалізації, ліквідації збудника АЧС.

Нагадаємо, У СЕЛІ НА ПОЛТАВЩИНІ ЧЕРЕЗ АЧС СПАЛИЛИ 571 СВИНЮ

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію