Історичний урок єднання

Але замість шкільного класу та парт – кімната у бібліотеці, а у ролі «вчителя» – бібліотекар. Саме у такому форматі провели годину інформації для учнів училищ та студентів в обласній бібліотеці. Тему зустрічі присвятили до Дня Соборності України. Крім розповіді та презентації підготували й тематичний огляд літератури, який поєднав понад 20 книжкових та періодичних публікацій різних років видань.

День Соборності – це свято українського народу. Працівники бібліотеки  вважають: молодь повинна вшановувати цю дату і пам'ятати подвиги минулих поколінь. Адже без минулого немає сучасного. Саме тому на інформаційну годину запросили учнів професійних училищ та студентів.

Година інформації дасть змогу ознайомити або ж розширити уже наявні знання молодого покоління. 

Анастасія Щербак, завітала на «годину інформації»

- Ну, напевно, дізнатися щось нове, відкрити для себе щось нове, і потім задуматися, може.

Під час інформаційної години присутні мали змогу дізнатися важливі історичні факти. 

Галина Вовченко, провідний бібліотекар відділу соціокультурної діяльності ПОУНБ ім.І.Котляревського 

- Що є насправді злука, що таке є соборність, які були передумови оголошення акту злуки у 19 році, яке на сьогодні має історичне значення  цей акт і його проголошення. 

У рамках заходу підготували й тематичний огляд літератури із фондів бібліотеки. До нього увійшли понад 20 книжкових та періодичних публікацій різних років видань. 

Галина Вовченко, провідний бібліотекар відділу соціокультурної діяльності ПОУНБ ім.І.Котляревського 

- Літератури буде представлено рівно стільки, скільки є у фондах. А у фондах її, не тільки в нас – небагато, тому що навіть за роки незалежності тільки укази президентів тричі мінялися відносно святкування Дня Соборності.

Найбільше представлено періодичних видань, серед яких: газети та журнали. У всіх виданнях виставки висвітлюється українська революція та основні історичні персоналії.

Стрічка новин