Полтавщина – у 6 областей, де найбільше виділяють кошти на боротьбу зі СНІДом

Джерело: Прес-служба ІАА

Полтавщина увійшла до шістки областей, де затвердили найбільше коштів на лікування супутніх до СНІД захворювань

Такі результати досліджень оприлюднив Інститут аналітики та адвокації. Зазначають: проаналізували касові видатки за перші 6 місяців 2017 року та створили рейтинг. Моніторинг стосувався використання місцевих коштів.

Усього на рік для виконання програми протидії ВІЛ-інфекції в регіоні Полтавщини затвердили 2,4 млн. грн. За перші 6 місяців витратили п’яту частину від затверджених коштів, передає прес-служба ГО «Інститут аналітики та адвокації».

«Ми детально проаналізували напрямок профілактичного та лікувального характеру. Полтавська область посідає 14-те місце за витраченим на профілактику. На заходи лікувального характеру в першому півріччі коштів не витрачали. Хоча область входить до шістки тих, де затвердили найбільше коштів для лікування опортуністичних захворювань,» - пояснив аналітик ІАА Олександр Ткаченко.

Додають: у регіоні зареєстровано 3 478 ВІЛ-інфікованих осіб. У 2017 році повністю схвалили прогнозований бюджет на програму протидію ВІЛ-інфекції та СНІДу. Якщо порівнювати з 2016 роком, то коштів витратили більше, але частка не перевищує 1/5 суми. Тому область посідає 18 місце в загальному рейтингу. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію