Полтавщина – у 6 областей, де найбільше виділяють кошти на боротьбу зі СНІДом

Полтавщина – у 6 областей, де найбільше виділяють кошти на боротьбу зі СНІДом

Полтавщина увійшла до шістки областей, де затвердили найбільше коштів на лікування супутніх до СНІД захворювань

Такі результати досліджень оприлюднив Інститут аналітики та адвокації. Зазначають: проаналізували касові видатки за перші 6 місяців 2017 року та створили рейтинг. Моніторинг стосувався використання місцевих коштів.

Усього на рік для виконання програми протидії ВІЛ-інфекції в регіоні Полтавщини затвердили 2,4 млн. грн. За перші 6 місяців витратили п’яту частину від затверджених коштів, передає прес-служба ГО «Інститут аналітики та адвокації».

«Ми детально проаналізували напрямок профілактичного та лікувального характеру. Полтавська область посідає 14-те місце за витраченим на профілактику. На заходи лікувального характеру в першому півріччі коштів не витрачали. Хоча область входить до шістки тих, де затвердили найбільше коштів для лікування опортуністичних захворювань,» - пояснив аналітик ІАА Олександр Ткаченко.

Додають: у регіоні зареєстровано 3 478 ВІЛ-інфікованих осіб. У 2017 році повністю схвалили прогнозований бюджет на програму протидію ВІЛ-інфекції та СНІДу. Якщо порівнювати з 2016 роком, то коштів витратили більше, але частка не перевищує 1/5 суми. Тому область посідає 18 місце в загальному рейтингу. 

Стрічка новин