У полтавському виші навчатимуть тих, кому за п'ятдесят

За людей похилого віку вирішили взятися в університеті економіки і торгівлі. Це, кажуть керівники вузу, буде соціальний проект, тобто, навчання проводитимуть безкоштовно, а сам процес дозволить немолодим полтавцям і віднайти себе, і зайнятися справою, про яку, можливо, мріяли все життя, але не знаходили часу.

Чи є щасливе життя після 50 років? Чи можна нарешті здійснити свої мрії та зробити те, на що не вистачило більше половини життя? У Полтавському університеті економіки і торгівлі дають винятково ствердну відповідь. І кажуть: віднині переконуватимуть у цьому інших і допоможуть врешті віднайти себе та реалізуватись. Адже при навчальному закладі відкривають Університет третього віку й запрошують до себе всіх, кому виповнилося 50 років.

Олексій Нестуля, ректор ПУЕТ

- Зараз розпочато прийом заяв слухачів до університету. 17 лютого відбудеться посвята у студенти – все, як у справжніх студентів, і мотиваційні заняття. Спочатку це будуть лекції, а далі вже ті види занять, які оберуть слухачі.

На жаль, сучасний економічний і соціальний стан в Україні лише ускладнює життя зрілих та літніх людей. Тож у Полтавському університеті економіки і торгівлі вирішили: будуть допомагати містянам, яким наразі просто необхідна соціально-психологічна допомога та підтримка. Абсолютно безкоштовні заняття цього проекту мають допомогти персонально розвиватись і зберігати активну життєву позицію полтавцям віку 50+. 

Олексій Нестуля, ректор ПУЕТ

- Будемо формувати цей навчальний план разом із слухачами. Ми не хотіли б знову ставити їх у якісь межі. Плюс – ми створюємо можливості для наших слухачів університету: користуватися послугами нашої бібліотеки, електронного читального залу і всіма електронними та інтернет-ресурсами.

Навчальний план Університету третього віку передбачає багато цікавого й корисного: крім лекцій, практичних, семінарських занять, заплановані майстер-класи та тренінги. Проводитимуть їх як викладачі ПУЕТ, так  і запрошені фахівці з інших вишів. 

25 січня 2018 року о 14.00 Полтавський університет економіки і торгівлі запрошує всіх бажаючих відвідати День відкритих дверей Університету третього віку за адресою: м.Полтава, вул.Коваля, 3, ПУЕТ (колишній кооперативний інститут).

Стрічка новин