Втеча як протест

У Кременчуці з початку року у трьох родинах заявили до поліції про зникнення своїх дітей. Неповнолітніх правоохоронці розшукали. Доки батьки не знаходили собі місця від хвилювання – діти спокійно відпочивали разом з друзями. 

«Наша дитина не прийшла ночувати додому». З таким повідомленням до поліції Кременчука лише цього року звернулися батьки трьох неповнолітніх. Правоохоронці вийшли на пошуки дітей.

Анна Волювач, прес-офіцер Кременчуцького відділу поліції

- Безпосередньо під час встановлення їхнього перебування було перевірено всіх їх друзів, та в подальшому дітей було повернуто додому. Таким чином діти висловлювали свій протест на певні обмеження з боку батьків. В одному випадку батьки не дозволяли гуляти, в іншому – дітям просто хотілося переночувати з друзями.

Серед неповнолітніх, які у такий спосіб вирішили захищати свої права, – дві дівчини 13-ти й 14-ти років, а також 14-річний хлопець. Втеча з дому дітей, кажуть психологи, на жаль, стала тенденцією у підлітковому середовищі. Зарадити цьому, на їхню думку, можна, якщо батьки більше приділятимуть дітям увагу.

Ірина Клепач, дитячий психолог м.Кременчук

- 10 хвилин в день живого спілкування, я думаю, дуже скоротить момент того, що наші діти намагаються якось протестувати проти сьогоднішнього світу, сьогоднішнього соціуму.

З усіма ж батьками та неповнолітніми-втікачами поліцейські провели профілактичну роботу та наголосили на недопущенні подібних дій у майбутньому.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію