Поліція пригощала всіх бажаючих кавою

Зустріч патрульних поліцейських з полтавцями пройшла у форматі так званої «Живої книги». Присутні на ній полтавці могли поставити питання та отримати відповідь, а авторів найкреативніших питань навіть відзначили призами. Захід пройшов у рамках проекту «Мала поліцейська академія», який триватиме ще три місяці.

Аліна Кондратенко здійснила свою дитячу мрію, зараз вона працює у поліції. Дівчина говорить: у роботі трапляється різне, але найважче – працювати з дітьми. Адже тут головне – зібрати емоції і швидко реагувати на ситуацію.  

Аліна Кондратенко, капрал поліції

- В мене просто батьки працюють в поліції, тому з дитинства я знала специфіку цієї роботи, цієї професії. Знала, що це важко, але коли в тебе виходить, коли ти бачиш, що є результат цієї роботи, то розумієш, що ти правильно обрав свою професію.

Своїм досвідом зараз вона ділиться з малечею, яка прийшла на зустріч. Їх цікавить різне. 

Аліна Кондратенко, капрал поліції

- Особливо їх цікавить, які найцікавіші випадки були на роботі. Що було найнебезпечнішим на роботі. В подальшому, коли вже дітки починають більше розмовляти, більше задавати питання, то ми вже з ними обговорюємо правила дорожнього руху, як поводити себе в надзвичайних ситуаціях, як поводити себе, якщо ви стаєте свідком злочинів.

Зустріч із патрульними поліцейськими провели у рамках міні-проекту «Мала поліцейська академія», який триватиме ще 3 місяці. У планах – ціла низка заходів, які стосуються проблем безпечного міста та правил дорожнього руху. Такі зустрічі для того, щоб познайомити населення з діяльністю поліцейських.

Богдан Зябленко, лейтенант поліції 

- Щоб населення розуміло, що таке поліція, хто там працює. Що там такі ж люди, як і інші. І в них такі ж проблеми, як і в таких самих людей. І щоб вони розуміли, що в будь-який момент можуть звернутися за допомогою до поліції і не боятися цього. Щоб завжди знали, що допомога прийде і обов'язково їм допоможуть.

Присутні говорять: задоволені, що можна так зустрітися і просто поспілкуватися. Певні, що зустрічі такого типу дозволяють дізнатися зсередини про роботу поліцейських. 

Тетяна Сушко, завітала на «Каву з поліцейськими»

- Обізнаність людей про поліцейських, що не треба їх боятися. Поліція дійсно змінюється, та це вже не та стара міліція, а вже є певні зміни.

Присутні отримали сувеніри та значки з логотипами патрульної поліції, а власників найкреативніших запитань відзначили спеціальними пам'ятними призами.

Стрічка новин