«Від Андрія до Маланки всім вам бубликів в'язанка...»

В'язка бубликів символізує «в'язку» Різдвяних та Новорічних свят, що проходять у музеї Володимира Короленка для людей з інвалідністю. Майстер-клас з виготовлення ялинкових іграшок, святковий концерт за участі гостей та традиційне чаювання – проект «Людина створена для щастя, як птах для польоту» продовжується...

Музейний проект «Людина створена для щастя, як птах для польоту», кажуть музейники, продовжує допомагати кожній людині відчути себе щасливою. Цього разу до зали літературно-меморіального музею Володимира Короленка запросили людей з інвалідністю, а також самотніх людей похилого віку.

Лариса Добридень, голова ГО «Полтавський місцевий осередок ВОІ «Союз організацій інвалідів України»

- Це традиційний захід, уже більше 5-ти років ми працюємо з такими людьми. Взагалі-то 7 років організації, а вже більше 5-ти років, коли саме у музеї Короленка проводимо такі заходи.

Однією з розваг був майстер-клас з виготовлення новорічних іграшок. Незважаючи на те, що Різдвяні свята минули, гості зможуть забрати свої вироби та прикрасити ними свою ялинку наступного року.

Альона Миколаєнко, музейний доглядач

- Взагалі, 3 роки тому ми відродили традицію виготовляти в музеї Короленка старовинні новорічні прикраси, це балерини та клоуни. Сьогодні ми цим майстер-класом, можна сказати, закриваємо сезон новорічних ранків, майстер-класів у сезоні 2017-2018, і сьогодні у  нас повен зал.

Захід «Від Андрія до Маланки, всім вам бубликів в'язанка» покликаний згадати усі свята різдвяного циклу, дізнатися про них більше та ще раз поринути в атмосферу казки. Свято не було б повним без концерту, на ньому – чимало гостей.

Людмила Вітенко, науковий співробітник музею ім.В.Г.Короленка

- Ми разом з організацією, що опікується людьми з обмеженими можливостями, проводили низку традиційних новорічних заходів. Починаючи від Андрія, потім Миколая, Новий рік, Різдво, Василя, Маланки, і наші бублички маленькі символізують ці свята. Наші гості є частими гостями музею.

Серед тих, хто захотів подарувати свято іншим, – вокальний ансамбль «Журавка» та «Панянки» з Щербанів, дитячий хор «Янголи з небес» та єпархіальний хор. Колективи виконували колядки, а згодом гості залюбки брали участь у розвагах, гуртом співали новорічних пісень.

о.Олександр, прес-секретар Харківсько-Полтавської єпархії УАПЦ

- Можливо, маючи на меті не заробляння коштів, як прийнято у багатьох колективах, ми намагаємось відвідати ті категорії, які найбільше потребують уваги, любові та піклування з боку особливо нас, як церкви.

Завершилося свято традиційним чаюванням із солодощами, які для гостей передали спонсори. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію