З хороводами та танцями закрили ялинку

Цьогоріч новорічна красуня на Театральній площі оновлена – з'явилася 3D гірлянда, яка змінювала проекції та фігури на ялині. Цього дня полтавців зі сцени вітали творчі колективи міста, а малечу радували казкові герої з мультфільмів та Дід Мороз зі Снігуронькою. А мінусова температура та відсутність снігу не завадили святкуванню.

Незважаючи на мінусову температуру на площі перед театром Гоголя людно. Полтавці зібралися цілими родинами на новорічне свято – закриття головної ялинки міста. 

Хоч снігу поки що не дочекалися, але новорічний настрій та святкова атмосфера панували на Театральній площі. 

«Цього року новорічна красуня була незвичною і дуже гарною», – говорять містяни. А 3D гірлянда, яка постійно змінює проекції та фігури на ялинці, зачаровувала вечорами.

- Дуже гарна, і біля неї хочеться фотографуватися. 

- Свято дуже подобається, дуже класні олені нас покатали, гарна музика, ялинка просто супер.

Щоб зігрітися цього вечора, полтавці танцювали, співали та водили хороводи навколо ялинки. А Дід Мороз та Снігуронька грали з дітьми в ігри. Сюрпризом для малечі стала поява казкових героїв з мультфільмів. 

Цього дня творчі колективи радували полтавців своїми виступами. Лунали як сучасні пісні, так і щедрівки та колядки. Побажання на прийдешній рік у полтавців різні. Але в основному хочуть миру, достатку та щастя. 

- Щоб не було війни в нашій країні, і щоб всі були щасливі.  

- Миру, в першу чергу, здоров'я усім, щастя, щоб жили в достатку та не було ніяких бід. 

- Чекаєм достатку в сім'ях, чекаємо радості, хочемо, щоб внуки росли здорові, розумні, добрі. 

- Рік, як кажуть, довіри, дружби. Собака як символ вірності, то очікуєм всього найкращого.

Новорічне дійство тривало майже 2 години. І це була чудова можливість для полтавців відпочити та послухати виступи кращих колективів міста.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію