З професією правоохоронців знайомилися діти з Великої Багачки

Школярів запросили на екскурсію до Головного управління поліції області, а також показали роботу кінологічного центру та патрульних екіпажів

Підрозділи Головного управління та патрульної поліції області «відкрили двері» школярам з Великобагачанського району. Екскурсію влаштували для учнів 5-7 класів.

Ірина Карюк, керівник відділу ювенальної превенції поліції Полтавщини

- В рамках даного заходу ми провели екскурсії як до Патрульної поліції, так і до кінологічного центру, щоб вони подивилися, як саме працюють кінологи зі своїми вихованцями. У подальшому ми, як завжди, завітали до Музею правоохоронних органів Полтавщини, де діти могли ознайомитися з історією міліції.

А те, як працюють сучасні поліцейські сьогодні, їм розповідали у Головному обласному управлінні. Дітей провели до Центру управління нарядами «102».

Надія Онупко, керівник служби у справах дітей Великобагачанської РДА

- Такі екскурсії з дітьми різних соціальних категорій: діти, які мають схильність до правопорушень і, можливо, діти, які перебувають у складних життєвих обставинах, є доцільність проведення таких обов'язково екскурсій для того, щоб діти розуміли ті випадки, які трапляються, щоб розуміли, хто працює з ними, хто надає відповідну допомогу.

Після екскурсії діти роблять загальний висновок.

Давид, учень 5 класу Великобагачанської школи

- Полтавська поліція – найкраща в Україні.

Проведенням таких заходів у поліції мають на меті попередити та вберегти підростаюче покоління від необдуманих вчинків.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію