У суботу в центрі міста лунали поліцейські сирени

На Театральній площі діти приміряли на себе спорядження стражів порядку, сиділи за кермом патрульної машини і навіть говорили в гучномовець. Свою роботу зсередини правоохоронці показали їм в рамках проекту «Щедрий вечір з патрульними». Не обійшлося без пригощання солодощами та частування гарячим чаєм і варениками.

Поліцейська сирена – у центрі міста. Це не надзвичайна подія, а пізнавально-просвітницький захід для дітей. 

Наталія Ширіпова, прес-офіцер Патрульної поліції в м.Полтаві

- Ми хочемо бути ближчими до людей. Показати, що ми – не каральний орган, а ми разом з людьми. І ми лише на довірі і співпраці зможемо змінити місто і взагалі державу на краще.

Діти одразу оточують автомобіль роти тактично-оперативного реагування. На водійському сидінні опиняється дворічний Дмитро. 

Владислав Головко, полтавець

- Випадково проходили, гуляли, прийшли до ялинки, побачили захід. Підійшли до поліцейських, попросили посидіти у машині. Вони дозволили. Розповіли, показали. Дитина задоволена.

А поряд інспектори тієї ж самої роти одягають на дітей поліцейські обладунки.

Артем Коломієць, інспектор роти тактично-оперативного реагування

- Дане спорядження має назву «Робокоп». Від американців воно до нас прийшло. Ми маємо бронежилет, захисти ніг повністю: від цього місця до низу, захист рук, лікті. Є ще в нас засоби захисту в даному місці. Є шолом, який забезпечує безпеку нашої голови.

Шолом, бронежилет та щит приміряє на себе шестирічний Іван.

- Поліцейська форма.

- А розкажи нам, вона важка?

- Так.

На цьому ж майданчику діти разом з патрульними повторюють правила дорожнього руху. За правильні відповіді отримують солодощі. 

- Скажіть мені, будь ласка, діти, в яких місцях ми переходимо через проїжджу частину?

- Через пішохідний перехід.

- Правильно! Молодець, умничок!

Та найбільше полтавську малечу зацікавила поїздка в автомобілі патрульних. Транспортні засоби спеціально обладнали дитячими кріслами, аби юні пасажири почували себе комфортно.

«Обережно, рухається автомобіль»

А всіх без винятку дорослих та дітей патрульні на площі частували варениками та гарячим чаєм.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію