Листи з більшою вагою надсилати стало вигідніше

З 1 січня 2018 року«Укрпошта» змінила тарифи та градацію оплати послуг. Це спростило роботу працівників відділень та клієнтів. Чи знають про нововведення полтавці і чи користуються послугами поштового зв'язку - далі у сюжеті.

«Через розвиток сучасних технологій люди стали менше надсилати листи та вітальні листівки один одному», - говорять працівники пошти. 

Галина Вовченко зазвичай друковану кореспонденцію не відправляє, але сьогодні прийшла до відділення з приводу рекомендованого листа. 

Галина Вовченко, користується послугами «Укрпошти»

- Ну я вам скажу, що послугами «Укрпошти» користуюся досить рідко, оскільки листи зараз відправляються, навіть в моєму віці рідко, в основному Інтернетом.

Але є й ті, хто активно користується послугами поштового зв'язку. І навіть знають про новинки.

- Відправляю листи від організації, швидко доходять, надійно.

- В основному відправляю посилки. І останній час на «Украпошті» з`явилася нова послуга, яка зветься «SmartBox». Тобто відправляєте посилки, незалежно від ваги.

Щоб скористатися послугою «SmartBox» досить придбати коробку за фіксованою ціною у відділенні і не платити за пересилання посилки.

Основна перевага в тому, що користувачі економлять час на оформлення та кошти, адже за вагу сплачувати не варто.

А з 1 січня 2018 року зазнали змін і тарифи «Укрпошти». Нововведення торкнулися й градації вартості послуг. За словами заступника директора Людмили Сушко, усе це для того, щоб спростити роботу працівникам та клієнтам пошти.

Людмила Сушко, заступник директора з операційної діяльності Полтавської дирекції ПАТ «Укрпошта» 

- Якщо раніше тарифні зони були по тих же простих листах: до 20 грам, від 20 до 50, від 20 до 100 грам, то зараз ці тарифі зони спрощені. Об`єднані усі ці позиції, градації зменшені.

У 2017 році відправка листа вагою від 100 до 250 грам коштувала 8 грн 80 коп, а тепер вартість складе 7 грн 50 коп. Тепер вигідніше стало відправляти листи з більшою вагою. Тарифи на посилки теж змінилися, щоправда у бік збільшення. У 2017 році ціна одного кілограма була 12 гривень, зараз - інша вартість. 

Людмила Сушко, заступник директора з операційної діяльності Полтавської дирекції ПАТ «Укрпошта» 

- З першого січня це - 14 грн 40 коп. В межах України тариф зріс з 14,40 до 23,80 за пересилання одного кілограма.

А клієнти, які зареєстровані в особистому кабінеті, можуть отримати знижку у розмірі від 5 до 25% від базових тарифів.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію