У Полтаві хочуть створити «дивовижну» книгу- путівник про місто за 95 тисяч

На медіаплатформі «ЗМІСТ» містяни збирають кошти на сучасний туристичний двомовний довідник про Полтаву. Необхідна сума збору: 95 тисяч гривень.  

Мета видання під назвою «Дивовижна Полтава» – привернути увагу до Полтави. Зазначають: книга має стати візитівкою міста, яка розкриє його позитивні сторони. 

«Це альтернатива офіційним виданням про наше місто. Тим нудним книжкам, які щороку друкуються, але залишаються нікому непотрібними. Сучасне видання повинне бути привабливим і не «для галочки», а щоб люди дійсно зацікавилися Полтавою, - розповів автор ініціативи Денис Старостін.

Книга міститиме кілька розділів. Кожен з них акцентуватиме увагу читачів на різних сторонах життя Полтави: Легенди про Полтаву, історія міста; природа міста; відомі полтавці за різні історичні періоди; архітектура та історичні пам’ятки, а також місця, які будуть цікаві туристам: музеї, театри, заклади харчування.

Планують видати 1000 екземплярів. Більша частина грошей: 60 тис. грн  підуть на друк, 25 тис. грн коштуватиме робота зі збору інформації та верстка книги, 10 тис. грн отримають фотографи, також частина цих коштів піде на купівлю потрібних знімків.

«Кожен, хто підтримає проект на суму, більшу, ніж 300 грн отримає книжку у подарунок. Збір тільки розпочався, але вже зараз полтавці пожертвували на видання «дивовижної» книги 850 грн,» - йдеться у повідомленні.

Ініціатори додають: книга видаватиметься двома мовами: українською та англійською. Це зробить її корисною і для іноземних туристів. Крім того, автори ідеї планують використати для оформлення видання якісні яскраві фотографії. Тому над книгою також попрацюватиме ілюстратор.

Після публікації «Дивовижної Полтави» видання роздадуть туроператорам, щоб мати ще один інструмент привернення уваги до Полтави, посольствам України в інших країнах, школам та бібліотекам. Крім цього, примірники отримають і представники влади міста та області, оскільки вони постійно приймають у себе іноземні делегації.

Збір коштів для реалізації книги триватиме до 18 травня 2018 року. 

Нагадаємо, також у місті ХОЧУТЬ ЗАПОЧАТКУВАТИ СТАТИСТИЧНУ ЗВІТНІСТЬ У СФЕРІ ПАЛІАТИВНОЇ ДОПОМОГИ

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію