У Києві заборонять не щепленим від кору дітям відвідувати дитячі заклади

У Києві заборонять не щепленим від кору дітям відвідувати дитячі заклади

У Києві заборонять відвідувати дитячі дошкільні заклади та школи дітям, які не мають щеплень від кору, повідомив перший заступник голови Київської міськдержадміністрації Микола Поворозник.

За його словами, рішення було ухвалено для запобігання поширенню захворювання і стосується дитячих закладів усіх форм власності. Такі заходи вживаються терміном на один місяць.

"У дитячих колективах буде проведено перевірку на наявність у них щеплень від кору, й діти, в яких відсутні такі щеплення або медичні довідки, що дитина перехворіла на кір і має імунітет, або що дитині протипоказані щеплення, такі діти до занять у школах і в дошкільних закладах не допускатимуться", - сказав він під час брифінгу в середу.

Він також повідомив, що з батьками та батьківськими комітетами дитячих дошкільних закладів і шкіл буде проведено роз'яснювальну роботу.

"Ми не оголошуємо карантин, а проводимо профілактичні заходи", - наголосив він.

М.Поворозник повідомив, що 20% київських дітей не щеплені від кору. За його словами, у 2016 році в Києві було зафіксовано два випадки захворювання на кір, у 2017 році - 80, у перші десять днів 2018 року - 61 випадок, з них 49 випадків у дітей. Практично всі хворі діти не були щеплені від кору.

На сьогодні в Києві на кір захворіли 12 дорослих, дев'ять з яких госпіталізовані, додав перший заступник голови КМДА.

Стрічка новин