Цілий під'їзд за адресою Докучаєва, 3 залишився без газу на свята

Одразу після Нового року комунальники відключили постачання, не повідомивши, коли його повернуть. Сім'ї з дітьми, пенсіонери зі скаргами звернулися до житлово-експлуатаційної організації та газової служби, проте безрезультатно. У ситуації намагалися розібратися наші журналісти.

Знімальну групу студії «Місто» до будинку за адресою Докучаєва, 3 запросили його мешканці. Привід серйозний: люди тут вже не перший день живуть без газу. Свята ж лише примножують проблеми, адже чимало жителів у відпустках.

Наталія Гальоз, мешкає за адресою вул.Докучаєва, 3

- З третього січня, о другій годині нам відключили постачання газу. Ми одразу звернулися у службу 104 і нам сказали, що відбулася якась поломка аварійна ситуація з приводу чого нам відключили газ. Тоді я спитала чому ж ви не ремонтуєте, нам сказали що слід звернутися у ЖЕК №2 для того, що б вони проплатили цю послугу по ремонту.

Без газопостачання тут залишилося 5 квартир. Серед мешканців - маленькі діти та пенсіонери.

Ніна Фоміна, мешкає за адресою вул.Докучаєва, 3

- Причина була у тому, що дуже була утічка газу і був великий запах. Воно і на тій стороні було, ну вони ту сторону залишили, а цю от так обрізали і все, і поїхали.

За словами мешканців, вони потрапили до замкненого кола, адже «Полтавагаз» відмовляється проводити ремонтні роботи, доки житлово-експлуатаційна організація, до якої належить будинок, не сплатить рахунок. ЖЕО, за словами мешканців, у свою чергу, відмовляється вносити платню доки роботи не будуть проведені. Окрім того, згідно з договором, мешканці квартир також не мають права здійснити ремонт власним коштом. 

За коментарем з приводу цієї ситуації ми звернулися до представників публічного акціонерного товариства «Полтавагаз».

Ольга Левченко, прес-секретар ПАТ «Полтавагаз»

- На даний момент роботи «Полтавагазом» ремонтні вже виконані, але поки не підписані. Не з'явився представник ЖЕО №2 для прийняття відповідних робіт і підписання актів відповідних тому газопостачання до цього часу не може бути відновлено. Як тільки відповідні документи будуть підписані й буде відновлено газопостачання.

Представники ЖЕО №2 на контакт з нашою знімальною групою до цього часу не вийшли. Жителі ж будинку, як і раніше, не втрачають надії на швидке вирішення їхньої проблеми.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію