За превдозамінування Харківського аеропорту 60-річного кременчужанина примусово закрили у психлікарні

За превдозамінування Харківського аеропорту 60-річного кременчужанина примусово закрили у психлікарні

За неправдиве повідомлення про підготовку вибуху Автозаводський районний суд Кременчука ухвалив застосувати до 60-річного кременчужанина примусові заходи медичного характеру у вигляді госпіталізації до психіатричного закладу зі звичайним наглядом. 

Про вирок повідомила прокурор відділу прокуратури Полтавської області Олена Храпко.

З’ясувалося, чоловік у стані алкогольного сп’яніння у власній квартирі 14 квітня 2017 року з мобільного зателефонував до чергового Кременчуцького відділу Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Полтавській області і повідомив, що незабаром у приміщенні міжнародного аеропорту  Харкова станеться вибух. 

Тоді цю інформацію працівники служби одразу передали харківським правоохоронцям. Перевірка приміщення встановила, що ніяких вибухових матеріалів в аеропорту нема. Однак своїм завідомо неправдивим повідомленням чоловік відволік від роботи працівників поліції, швидкої медичної допомоги, вибухотехнічної, кінологічної та експертної служб. 

Під час розслідування встановили, що кременчужанин страждає на хронічне психічне захворювання і підпадає під дію ч. 2 ст. 19 КК України. Наразі до набрання ухвалою законної сили чоловік перебуває під піклуванням сина.

Нагадаємо, 11 РОКІВ,10 МІСЯЦІВ В’ЯЗНИЦІ ТА КОНФІСКАЦІЯ ВСЬОГО МАЙНА: ЗАСУДИЛИ ЧОЛОВІКА, ЯКИЙ У ПОЛТАВІ НАПАВ НА ПЕНСІОНЕРКУ

Стрічка новин