31 липня мав закінчитися термін проходження цьогорічного технічного огляду автомобілів

Однак багато власників автотранспорту через недбалість чи неможливість заплатити податок за свій транспортний засіб своєчасно не подали свої автівки на техогляд. Через це державтоінспекція була змушена продовжити термін проходження технічного огляду ще на місяць – до 31 серпня. Подібні поступки ДАІ робила і раніше.

Через несправність автомобілів трапляється в середньому десята частина від загальної кількості дорожньо-транспортних пригод. Технічний огляд автотранспорту завжди був процедурою обов'язковою, але не всі власники автівок відносяться до нього з повною відповідальністю. Тільки в Полтавській області в цьому році технічному огляду підлягають більше 45 тисяч транспортних засобів юридичних осіб та 127 – фізичних. Але на сьогодні відсоток проходження державного технічного огляду дуже малий, зазначає начальник відділення забезпечення діяльності підрозділів обласної державтоінспекції Геннадій Шаровський. Через це і прийнято рішення продовжити техогляд ще на місяць – до 31-го серпня.

Заходи адміністративного впливу до водіїв, транспорт яких не пройшов державного технічного огляду, – це вилучення номерних знаків і складання адміністративних протоколів. Після цього несумлінні водії матимуть ще одну змогу зробити техогляд своєї автівки. Крім того, списки тих, хто не встиг його пройти, державтоінспекція відішле до податкової інспекції. Адже податок з власників транспортних засобів, який входить до процедури техогляду, також є обов'язковим.

Стрічка новин