У Полтаві дітям подарували казку «Різдвяна свічка»

Про свято Різдва, казкові дива, що трапляються у цей день, та добро розповідали дітям зі сцени Будинку культури залізничників. Театралізоване дійство під назвою «Різдвяна свічка» покликане довести малечі, що дива можуть траплятися з кожним, достатньо лише вірити у них. Більше про казку для малят та дорослих, знають наші журналісти.

Зал Будинку культури залізничників заповнений дітьми. Саме тут на них чекає театралізоване дійство, справжня казка про диво. 

Юлія Коршун, одна з організаторів свята

- Є професійні актори, що ходять до церкви та професійні співаки. У цій виставі намагалися задіяти усіх, тобто від маленьких дітей до великих. Кожному відведена своя роль, яку діти чітко розуміють і їм це дуже подобається.

Щороку на Різдво церква «Слово життя» влаштовує такі благодійні вистави.

Володимир Коршун, пастир церкви «Слово життя»

- У рамках великого проекту «В серці - діти» ми сьогодні проводимо таку Різдвяну виставу, яка має назву «Різдвяна свіча». Ми запросили багато дітей для того, що б подарувати їм таке свято, радість, кожна дитина зможе отримати безкоштовний подарунок.

Подібні вистави благодійники проводять вже понад 5 років, тож серед гостей чимало давніх друзів. Керівники проекту говорять: такі свята важливі для дітлахів та їхніх батьків.

Ірина, волонтер

- Кожен рік ми проводимо цей захід для дітей нашого міста. Ми хочемо розповісти усім дітям насправді, що за подія відбулася у цей день. Всі знають, що таке Різдво та часто говорять, але суть та цінність ми хочемо розповісти саме на цьому святі.

На святі гостям розповідали не лише про Різдво. Також в ігровій формі малятам пояснили, що таке диво, коли дива трапляються, та про те, чому подарунки приносять саме у цей день.

Микола Охрименко, виконує роль Священика

- Наша мета розповісти дітям, а також дорослим, їхнім батькам, про те чудо, яке може трапитися на Різдво. Тому що сама вистава розповідає про те, що одна свічка, один раз в рік приносить чудо тільки для однієї людини, але ми трішки змінили нашу постановку і тепер кожен, хто вірить в Ісуса Христа, кожен, хто сподівається на диво, може отримати його.

Цього року виставу «Різдвяна свічка» відвідало близько шестиста дітей.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію