Додаткові гроші на гуманність

Полтавці отримали кошти на підтримку людей, які опинилися у складних життєвих обставинах. Тисяча євро від німецького міста-побратима до новорічно-різдвяних свят надійшли до Центру адаптації. Благодійники кажуть: така акція допомоги вже не перша, а традиційно відбувається протягом останніх чотирьох років.

Більше 5 років тому Полтава стала одним з прогресивних міст, у якому з'явився прихисток для людей, які опинились у складних життєвих обставинах. Центр адаптації розрахований у середньому на перебування 35 осіб. 

Роман Дрозд, заступник виконавчого директора БО «Світло надії»

- Є кімнати для мам з дітьми, для осіб, які звільнилися з місць позбавлення волі, чоловічі, жіночі кімнати. Є кімнати для ночівлі: це для тих, хто ще не має сил повірити і змінити своє життя. Є кімнати-адаптації, де люди, які вже прийняли рішення і вже працюють та збирають гроші на своє житло.

Їм тут не лише дають дах над головою, їжу, одяг, а й допомагають повернутися до повноцінного життя. Наприклад, повновити документи та знайти роботу.

Олександр Мамай, Полтавський міський голова

- В 2011 році вони до мене звернулися і ми відкрили притулок для таких людей. За рік трохи більше, ніж 1200 осіб пройшли через цю організацію.  Хочу висловити подяку всім керівникам цієї організації.

До свят керівники Полтави зустрічаються з представниками благодійної організації з приємною місією: передати від міста-побратима Ляйнфельден-Ехтердінген сертифікат для отримання грошової підтримки.

Олександр Мамай, Полтавський міський голова

- Тисячу євро на сьогоднішній день - це більше, ніж 33 тисячі гривень. І я впевнений, що ця громадська організація ці кошти спрямує саме туди, куди вони потрібні. Завдяки таким організаціям наше місто буде гуманнішим.

Допомогу полтавці вже традиційно отримують чотири роки поспіль до новорічно-різдвяних свят. Така підтримка доречна, адже взимку у Центрі адаптації найбільше клієнтів. Та і святкового настрою, кажуть благодійники, особливо бракує таким людям.

Роман Дрозд, заступник виконавчого директора БО «Світло надії»

- В цьому році ми також плануємо витратити ці кошти на покращення харчування, створення новорічної атмосфери, подарунки нашим клієнтам, дітям наших клієнтів, забезпечення вуличного харчування (бо ми ще й годуємо людей, які до нас ще не дійшли), а також на покращення матеріально-технічної бази, частковий ремонт.

Як завжди, кажуть благодійники, після цього підготують фінансово-описовий звіт та надішлють його представникам міста-побратима. 

Наразі в Центрі адаптації знаходиться 33 людей. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію