Колядки лунали в одному з торгових центрів Полтави

Полтавці різного віку, статі та інтересів вітали містян із Різдвом. Організаторами цих святкових привітань виступила газета «Полтавській вісник». Більше про колядування у Святвечір - дивіться у наступному сюжеті.

У Святвечір прийнято виконувати колядки. Їх співають і діти, і дорослі. Таких виконавців у залі одного з торгових центрів вже не вперше навколо себе зібрала газета «Полтавський вісник».

Лариса Семеняга, головний редактор газети «Полтавський вісник»

- Ми сьогодні вирішили об'єднати навколо «Полтавського вісника» своїх друзів. І словом, а ми добре знаємо що таке слово, привітати наших полтавців. Привітати словом тепла, добра, словом щастя, що б це наше слово, яке буде разом з мелодією пролунало на всю Полтаву.

Вперше зустріч з колядками провели на залізничному вокзалі. Тоді на гостей міста та полтавців чекала різдвяна атмосфера та шалена енергетика виконавців. Цієї мети прагнуть досягти і цього разу.

Людмила Портна, керівник вокальної студії «Домінус»

- Сьогодні, у Різдвяний день, ми що зробимо, ми привітаємо всіх мешканців Полтави й всю Україну з Різдвом Христовим. Ми заспіваємо сьогодні для вас коляду. На щастя, на здоров'я, на довгий-довгий вік.

Перша пісня, традиційно, - «Добрий вечір тобі, пане господарю». Цей день також не став винятком. Колядку виконали гуртом, разом з випадковими покупцями торгового центру.

Катерина Дробітько, співає колядки

- Моя найулюбленіша пісня - це пісня, яка є у нас в репертуарі, вона називається «За вікном чорна хмара в'ється». Це дуже цікава пісня, в ній ми граємо на інструментах. Тобто це дуже весело, гучно та цікаво.

Підготовка до святкової коляди займала багато часу, кажуть учасники дійства. Серед виконавців - 7 маленьких колядників та більше 30-ти дорослих. Своїми співами вони прагнуть привітати полтавців та відродити культуру.

Оксана Дронова, співає колядки

- Плекати любов та інтерес до наших українських звичаїв, обрядів, традицій. Тому що колядки, щедрівки - це дуже глибокий, дуже багатий наш пласт культурний. Його потрібно підіймати і поширювати, плекати любов та інтерес до цього.

Організатори обіцяють: наступного року співатимуть у ще більшому колі охочих привітати одне одного.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію