На пробному ЗНО з іноземної мови - інновації

Випускники матимуть нове завдання - аудіювання. У вівторок в Україні стартувала реєстрація одинадцятикласників на пробне тестування, яка триватиме до 31 січня. Вартість одного пробного іспиту складає 129 гривень. Проходження такого тестування, кажуть фахівці, не є обов`язковим та не передбачає автоматичної реєстрації для участі в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання.

Марина Авакова цьогорічна випускниця. Дівчина мріє стати перекладачем, тому ретельно готується до ЗНО. На пробне тестування обрала лише один предмет, щоб перевірити знання і побачити іспит з «середини». 

Марина Авакова, одинадцятикласниця

- На пробному я буду здавати лише українську мову, тому що це, аби відчути атмосферу справжнього ЗНО.

А от її подруга Діана Кікачейшвілі, крім мови, буде складати ще й математику. Дівчина вважає, що пробне тестування - це чудовий шанс перевірити свої можливості перед справжніми іспитами. 

Діана Кікачейшвілі, одинадцятикласниця

- Я вважаю, що ось ми приходимо на пробне ЗНО ми відчуваємо всю цю атмосферу, як ми все це взагалі, і що часу мало. Я думаю, що дійсно 3 години це мало. І як тільки цей час закінчується, ми здаємо і ніяких поступків від вчителів, щоб дописати 5 хвилин. Я думаю, що це дуже корисно.

9 січня в Україні розпочалася реєстрація на пробне тестування. Серед предметів - українська мова, історія України, математика, біологія, географія та іноземні мови. Для реєстрації необхідно перейти на офіційний сайт Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти, де є необхідна інформація. Усі учасники пробного ЗНО на електронну пошту отримають логін та пароль від особистого кабінету.

Наталія Барболіна, відповідальна за проведення ЗНО в Полтавській області

- Знаючи логін і пароль, вони матимуть можливість через свій особистий кабінет перевірити стан реєстрації. Далі справа залишається з тим, щоб прийти на пункт тестування, перевірити свої знання, ознайомитися з процедурою.

Цьогоріч є нововведення для учасників, які складатимуть іспити з іноземних мов. Відтак тестування з цих предметів будуть проводиться лише в трьох містах області: у Полтаві, Кременчуці та Лубнах. 

Наталія Барболіна, відповідальна за проведення ЗНО в Полтавській області

- Є певна особливість пов`язана з тестуванням з іноземної мови. Цього року в комплексний тест буде входити і виконання завдань з аудіюванням.

Нагадаємо, пробне тестування - не є обов`язковим та не передбачає автоматичної реєстрації для участі в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання. Реєстрація на пробну сесію триватиме до 31 січня. Вартість одного іспиту складає 129 гривень. Пробне ЗНО проводитимуть у два дні - 24 та 31 березня.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію