На Полтавщині запрацювала зимова наукова предметна школа, де вчитимуть дітей ботаніці, екології та хімії

Джерело: Прес-служба Полтавської ОДА

На базі обласного дитячо-юнацького оздоровчого табору «Еколог» у Зіньківському районі другий рік проходить обласна зимова наукова предметна школа. 

На меті закладу: навчити учнів у додатковій освіті із дисциплін природничого циклу, виявити та підтримати обдаровану молодь. А також, зазначають у прес-служба Полтавської ОДА,  підготовка старшокласників до проведення науково-дослідницьких й експериментальних робіт у системі Малої академії наук (МАН) України, участі у предметних олімпіадах.

На відкритті побували директор Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА Олена Харченко, представник професійно-технічної освіти Лариса Акіняєва, викладач ПНПУ імені Короленка Алла Бардінова та директор Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Віталій Бедніна.

«Учасники школи: вихованці очно-заочної біологічної школи Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді, переможці та призери предметних олімпіад природничого напряму, юні дослідники МАН України, відмінники навчання. Робота предметної школи спрямована на поєднання навчання з оздоровчими заходами, національно-патріотичним вихованням, виховною, науково-дослідницькою роботою, музейною педагогікою тощо,» - повідомила Олена Харченко.

Викладатимуть у закладі науково-педагогічні працівники ВНЗ Полтави: Полтавського національного педагогічного університету імені Короленка, Полтавської державної аграрної академії та Полтавського національного технічного університету імені Кондратюка. І лише ті педагоги, що мають вчений ступінь та вчене звання.

Навчання проходитиме  за кількома напрямками: систематика та екологія тварин, ботаніка з основами екології; загальна біологія та фізіологія людини; неорганічна та органічна хімія. Кожного дня 3-4 пари, а після обіду – конкурси, квести та ігри. Зимовий заїзд триває лише 17 днів, проте цього учням вистачає.

Найбільше дітей приїжджає з Полтави, Полтавського району, Горішніх Плавнів та Миргороду.

«Юннати надсилають нам заявки, а ми їх запрошуємо на літній чи зимовий тур. Наразі у нас відпочивають і навчаються 100 дітей. Щодо принципів забезпечення відпочинку, то це: використання природного середовища, увага до вікових особливостей психологічного розвитку та підвищення їх фізичного, духовного та інтелектуального розвитку,»  - поділився працівник табору Олександр Одуд.

Нагадаємо, УНІКАЛЬНА ШКОЛА НА ПОЛТАВЩИНІ БОЇТЬСЯ ЗАКРИТТЯ

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію