У Полтаві невідомі розбили скло й обікрали авто з «гуманітаркою» від місцевих волонтерів: поліція розпочала слідство

Джерело: www.facebook.com юліан матвійчук

Вранці 9 січня невідомі розбили скло та пограбували автівку, у якій полтавські волонтери зібрали гуманітарну допомогу для відправки в зону АТО.

Автівка стояла біля одного з будинків по вулиці С. Петлюри. Із неї невідомі поцупили одяг, продукти харчування, а також мобільний телефон власника авто.

Про випадок у соцмережі повідомив депутат Полтавської міськради Юліан Матвійчук.

«Разом з Валерієм Черняковим збиралися привітати хлопців на сході з Різдвом. Нагрузили повну машину грибів, ковбаси, соків, м'яса, печіва, різних смаколиків і повний причіп березового соку. На ніч залишили авто біля під'їзду, аби сьогодні рано зранку поїхати,» - наголошує депутат.

Додає: прикро те, що батьки хлопцям цілеспрямовано передавали посилки аж з Волині.

www.facebook.com юліан матвійчук www.facebook.com юліан матвійчук

У поліції за даним фактом розпочали досудове розслідування у провадженні за частиною 1 статті 185 Кримінального кодексу України – крадіжка.

За словами начальника відділення поліції № 1 міста Полтава Сергія Махна, правоохоронці  проводять усі необхідні слідчі та оперативні дії для того, щоб по «гарячих» слідах встановити та затримати осіб, які скоїли цей злочин.

Нагадаємо, БІЛЯ ФІГУРОК ПЛЯШКИ З-ПІД ПИВА: У ПОЛТАВІ ПОБЛИЗУ БУДИНОЧКА МИКОЛАЯ ОБІКРАЛИ ВЕРТЕП НА 3 ДЕНЬ ПІСЛЯ СТВОРЕННЯ

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію