Суд оштрафував посадовця Карлівської міськради, який поєднував роботу інспектора з благоустрою і підприємця

Джерело: Press.lv

Інспектора із благоустрою Карлівської міськради оштрафували за порушення обмежень щодо сумісництва, оскільки апеляційний суд Полтавської області не задовольнив апеляційну скаргу інспектора з благоустрою Карлівської міської ради Савчука С. І. та залишив постанову Полтавського районного суду без змін. 

Таким чином, інспектора визнанали винним у вчиненні адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією, за ч. 1 ст. 172-4 КУпАП та оштрафували на понад 5 тис. грн. і повинен повернути отриманий дохід від роботи за сумісництвом, передає прокуратура Полтавської області із посиланням на прокурора відділу організації діяльності у сфері запобігання та протидії корупції прокуратури області Артема Лещенка.

За словами прокурора, у судах першої та апеляційної інстанцій прокуратура довела, що майже півроку зазначений  громадянин суміщав роботу інспектора з благоустрою міськради з підприємницькою діяльністю, чим порушував вимоги ст. 25 Закону України «Про запобігання корупції».

«Відповідно до цієї статті він не мав права займатися іншою оплачуваною (крім викладацької, наукової і творчої діяльності, медичної практики, інструкторської та суддівської практики із спорту) або підприємницькою діяльністю,» - зауважив Артем Лещенко.

Нагадаємо, 1700 ГРН. – ЗА ПОРНОГРАФІЮ: РЕШЕТИЛІВСЬКИЙ РАЙСУД ОШТРАФУВАВ ЧОЛОВІКА, ЯКИЙ «ВКОНТАКТЕ» ВИКЛАДАВ ЗАБОРОНЕНІ ВІДЕО

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію