У центрі Полтави жінка потрапила до відкритого люка

Це сталося зранку біля Центрального ринку. На місце події приїхав наряд патрульної поліції, щоб зафіксувати свідчення постраждалої. Працівники ринку говорять: таке відбувається доволі часто, і до пастки у вигляді відкритого люку, затопленого водою, потрапляють як люди, так і машини.

Полтавка Ірина Александрова поспішала зранку на автобус і втрапила до відкритого люка на пішохідному переході. Це сталося поблизу Центрального ринку. Через величезну калюжу жінка не побачила пастку.

Ірина Александрова, постраждала

- Я буквально крок ступила і падаю туди, добре, що жінка, яка ліворуч вона мене підхопила і хлопець, який йшов. І мене почали витягати, і я вже нічого не пам`ятаю: я була в шоці.

Ромал Бабаєв, свідок події 

- Жінка йшла і впала в люк, і це не перша людина, яка падає в цьому році. І тут постійно, кожен рік таке відбувається. Скільки людей писало у вищі інстанції, щоб заробили ці ями та почистили каналізаційні люки - ніхто нічого не робить та не реагує на це.

На місце події приїхали патрульні поліцейські.

Артем Гриженко, інспектор патрульної поліції

- Отримали виклик про те, що жінка потрапила у відкритий люк по вулиці Шевченка, 56. Прибувши на місце, було виявлено, що люк забитий та заповнений водою. Кришки люка немає.

Інспектор патрульної поліції говорить: такий випадок зареєстровано тут вперше, але по місту такі факти є.

Артем Гриженко, інспектор патрульної поліції

- За останній час вперше, але трапляються такі випадки. Тому що, дуже гостро стоїть проблема того, що крадуть люки та здають на металобрухт.

Після цього випадку з Іриною, місце загородили аварійними знаками та поставили чергувати патрульного поліції. Але це стало ненадійним захистом, адже за лічені хвилини ще одна дівчина ледве не потрапила до пастки.

У пошуках «відповідального» за люк наша знімальна група спілкувалася з диспетчером КП «Водоканал».

Андрій, диспетчер КП «Водоканал»

- Що там за люк був: квадратний, круглий?

- Там велика калюжа, я не бачила який там люк. Він під водою. Відкритий люк і жінка втрапила в цей відкритий люк. 

- Я не в курсі. Це ж дивитися треба, я не готовий вам відповісти.

Заявки на ремонтні роботи до «Водоканалу» не надходили, проте нашу інформацію записали та пообіцяли розібратися. Близько 18-ої з диспетчерської перетелефонували та повідомили: скоріш за все потерпіла жінка провалилася не до люка, а до ливневої каналізації, де була відсутня решітка. У прес-службі міської ради коментар з цього приводу поки ще не надали.

Не на камеру, працівники ринку говорять: таке явище у цьому районі не вперше, адже до відкритого люка доволі часто потрапляють як люди, так і машини. А зараз через погодні умови, його не видно, а місце, де знаходиться пастка, перетворилося на суцільну калюжу. Для Ірини Александрової вранішня пригода, на щастя, обійшлася без травм. Щоправда після цього жінка отримала моральне потрясіння та звернулася до лікарні із підвищенням тиску та головним болем.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію