З Новим роком та Різдвом привітали дітей селища Лісок

На свято запросили усіх дітлахів, які проживають у селищі. Тих же, хто за станом здоров'я не зміг прийти на святкування, вітали вдома. До цього долучилася дитяча бібліотека та депутат міської ради Володимир Корчака.

У залі бібліотеки селища Лісок зібралася малеча. У новорічні дні діти зустрічаються тут вже не вперше. Доброю традицією у Ліску є привітання маленьких односельців зі святами. 

Зінаїда Абакумова, голова селищної ради Ліска

- Збираємо категорії пільгові, значить діти з багатодітних сімей, зараз у нас додалися і активні читачі нашої бібліотеки.

Цього разу співробітники обласної дитячої бібліотеки імені Панаса Мирного спільно з депутатом міської ради із команди Андрія Матковського Володимиром КорчАкою та селищним комітетом також зібралися, аби привітати малят із Новим роком та Різдвом.

Лариса Митрофанова, директор Полтавської обласної дитячої бібліотеки ім.П.Мирного

- Відбувається не одне свято, тому що ми приділяємо увагу не лише інформаційному забезпеченню потреб дітей, а й дозвільним їх потребам. Тому вже також не перший рік організовується такий дитячий ранок до Нового року.

У залі сяє святкова ялинка. Її жителі селища наряджали гуртом. Так на ній з'явилися як нові іграшки, так і ті, що передавалися роками з покоління у покоління. У гості до малечі завітали й казкові герої, головними новорічними чарівниками традиційно були Дідусь Мороз та Снігуронька. До тих же, хто не зміг завітати на свято особисто, вони принесли подарунки додому.

Володимир Корчака, депутат Полтавської міської ради

- Як депутат міської ради я хочу сказати, що протягом 2017 року ми плідно працювали для того, щоб створити належні умови місць відпочинку наших діточок. Ми ремонтували дитячі майданчики, ми ремонтували дитячий садок, який знаходиться в селищі Лісок.

Під час Новорічного свята згадали й про плани на майбутній рік. Серед них - будівництво спортивного та дитячого майданчику у селищі Лісок.

Стрічка новин