У Полтаві новорічну казку подарували людям, які набули інвалідності у дитинстві

Святкова програма, солодкий стіл та, звісно, подарунки чекали на гостей заходу, присвяченому Новому року та Різдву, у територіальному центрі Шевченківського району. Загалом відпочити та зарядитися позитивними емоціями мали змогу близько 80 людей з інвалідністю.

Дід Мороз та Снігуронька завітали у гості до відвідувачів Територіального центру соціального обслуговування Шевченківського району. Для його відвідувачів соцпрацівники разом із спонсорами підготували казку.

Людмила Мурза, мама дитини з інвалідністю

- Взагалі сьогодні відбувається свято, присвячене Новому року та Різдву. В мене тут син, Мурза Андрій, він буде читати новорічний реп, з задоволенням сюди ходимо, аби все було добре.

Сьогодні у залі лунають співи, танці та вірші. Окремої уваги заслуговує й виставка робіт, виготовлена руками відвідувачів Територіального центру. Батьки та опікуни людей з інвалідністю з дитинства стверджують, що саме заради таких заходів вони рухаються вперед та вивчають щось нове.

Андрій Мурза

- Ні, не часто. Але мене запросили виступати.

- А що ти будеш сьогодні робити?

- Буду читати реп. Пісня називається «Новий рік».

Серед гостей свята і Саша Почев. Він говорить, що такі урочистості проходять регулярно. Саме під час таких зустрічей у колективів, що діють на базі центру, з'являється можливість показати свої таланти.

Олександр Почев

- Сьогодні у нас свято до дня Різдва. Як це Святий вечір, як ми знаємо, що це народився Ісус, так ми його і прославляємо. Ну а для мене це свято і веселе, і що б усім дарувати тепло, добро і у нашому житті має бути лише мир, добро та щастя.

Під час свята на гостей також чекав солодкий стіл, влаштований силами спонсорів, та подарунки. Одним з сюрпризів для відвідувачів стали нові костюми для одного з колективів.

Галина Арсененко, заступник голови Шевченківської районної в м.Полтаві ради

- У нас сьогодні свято для людей з інвалідністю, які отримали інвалідність ще у дитинстві. Це наші відвідувачі Територіального центру. Ми щорічно для них робимо такі заходи. Сьогодні вона проходить у нас, як дискотека для людей цих.

У майбутньому цю традицію планують продовжувати.

Стрічка новин