ТОП-7 порад від поліцейських, щоб уберегти автівку від угону

Джерело: confused.com

Власникам автомобіля дуже важливо постійно бути на сторожі і приділяти необхідну увагу транспортному засобу. Прості поради допоможуть уберегти автівку від рук крадіїв. 

Аби запобігти злому автомобіля, крадіжки або злому техніки, яка знаходиться в ньому, потрібно використовувати всі доступні засоби захисту, що включають в себе такі речі, як страхування, використання механічних засобів захисту - додаткові замки та їх подобу, спеціальної техніки, таких як супутникова протиугінна система, автомобільний відеореєстратор, і сигналізації, які дозволяють власнику транспортного засобу і заощадити гроші, і зберегти свій спокій.

Поліція підготувала ТОП-7 порад, аби користування автівкою було спокійним та безпечним.

1. Ставте додаткові системи проти угону: обладнайте автомобіль сигналізацією для того, щоб забезпечити повну безпеку.

2. Не будьте байдужим до звуків удару або розбитого скла на стоянці автомобілів, появи підозрілих осіб.

3. Не залишайте ні в якому разі в автомобілі цінні речі і які-небудь документи.

4. В людних місцях залишайте автомобіль там, де він постійно перебуває в огляді відеокамер. Щоб не провокувати крадіжки з автомобілів - не залишайте їх відкритими, навіть якщо вирішили вийти на пару секунд. Навіть на короткий проміжок часу, ні в якому разі не залишайте будь-які ключі в автомобілі.

5. Не залишайте машину без нагляду.

6. Завжди закривайте двері, вікна і капот. Бажано встановіть протиугінний пристрій і подвійну ступінь захисту (сигналізація і протиугінний засіб).

7. На ніч ставте машину в освітлених місцях або автостоянках з охороною. Залишаючи автомобіль на тривалий час, треба ставити його на видному місці, причому впритул до будівель, дерев, тобто в такому положенні, яке б ускладнювало процес виїзду.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію