На вулиці Полтави вийшли нові патрульні

Присягу українському народу у четвер склали 76 поліцейських. Екзамени, конкурсний відбір, тренування та навчання для них залишилися позаду, і вже завтра мужні чоловіки та сміливі жінки вийдуть на омріяну роботу. Про нове покоління поліції - далі у сюжеті.

76 молодих поліцейських зібралися біля стін Головного управління Патрульної поліції міста Полтави для того, аби урочисту скласти присягу. Вже завтра новачки вийдуть у місто поряд із вже досвідченими поліціянтами, аби охороняти спокій та безпеку полтавців.

Павло Пипенко, заступник голови батальйону Управління патрульної поліції у Полтавській області

- Сьогодні складають присягу новоприбулі працівники, які закінчили необхідний курс навчання і сьогодні вони складають урочисту присягу на вірність українському народу. Їх до закінчення навчання було допущено до випуску і сьогодні будуть складати 76 майбутніх працівників патрульної поліції.

Перш ніж приступити до справ, майбутні патрульні проходили навчання у Харкові. Спершу кандидати подолали конкурс, де враховували вік кандидата, його біографію, наявність прав на кермування авто та освіту, була вжливою і фізична підготовка поряд з моральною стійкістю. А далі - кілька місяців напруженого навчання та довгоочікувана присяга на вірність українському народу.

Іван Дудка, патрульний поліцейський

- Ну взагалі подобається поліція, робота поліції, саме сама ідея поліції. Хочеться і завжди мріяв стати поліцейським. Я закінчив навчальний свій заклад, пройшов відбір, пройшов конкурс і став поліцейським.

На урочистості завітали також друзі та рідні захисників спокою міста, аби привітати їх з початком нової кар'єри. Серед поліцейських - чимало жінок. Не зважаючи на те, що робота не легка та навіть небезпечна, дівчата мріють одягнути форму.

Аліна Сліпакова, патрульна поліцейська

- Сьогодні, четвертого січня, буду складати присягу вірності народу, будемо служить і захищати. Це мрія мого дитинства, прийшов час і я втілюю її в життя.

Павло Пипенко стверджує, що це лише початок шляху поліцейських. Адже попереду ще багато нових здобутків та можливостей.

Павло Пипенко, заступник голови батальйону Управління патрульної поліції у Полтавській області

Все починається з малого. Той хто не був патрульним поліцейським, як кажуть, не зможе в повному обсязі, повністю осягнути всю ту відповідальність подальшої служби і важливість інших структурних підрозділів Національної поліції. Адже патрульна поліція - це є база. Саме тут людина в повній мірі може зрозуміти, чи вона створена для служби в поліції чи ні.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію