Полтавський пологовий підтвердив статус «Лікарні, доброзичливої до дитини»

Щороку співробітники закладу приймають до 3 тисяч пологів. Подякував лікарям за їхню працю та привітав із новорічними святами у пологовому будинку міський голова Олександр Мамай. Більше про це - у наступному сюжеті.

Міський пологовий будинок звели у Полтаві у 1985 році. Нині він забезпечує стаціонарною акушерсько-гінекологічною та неонатологічною допомогою населення міста, а також трьох прилеглих районів (Диканського, Машівського та Котелевського). 2017 рік співробітники пологового згадують, як продуктивний, з високими показниками роботи.

Лариса Ухналь, заступник головного лікаря Міського клінічного пологового будинку

- Не маємо в цьому році жодного випадку материнської смертності по місту Полтава, в тому числі і в пологовому будинку. Це - яскравий приклад нашої роботи, плідної, всього колективу пологового будинку і акушерської служби загалом в місті.

А в листопаді 17-ого у пологовому будинку завершилася реорганізація колишнього відділення анестезіології. Проведений капітальний ремонт обійшовся місту у понад 9 з половиною млн гривень. 

Лариса Ухналь, заступник головного лікаря Міського клінічного пологового будинку

- Це - відділення анестезіології та інтенсивної терапії, яке дасть можливість надавати медичну допомогу жінкам, які народжують у пологовому будинку і з іншою акушерсько-гінекологічною патологією, на високому рівні. Воно оснащене найсучаснішою апаратурою.

Цього ж дня колектив пологового будинку зустрічає гостей. Із новорічними святами їх вітає міський голова Олександр Мамай. Вітає не лише словами, а й почесними відзнаками. Мер вручає головному лікарю закладу диплом, який підтверджує статус «Лікарні, доброзичливої до дитини». Олександр Мамай зауважує: за цією відзнакою стоїть праця всього колективу.

Олександр Мамай, Полтавський міський голова

Приємно те, що наш пологовий будинок четвертий рік поспіль отримує найбільшу нагороду охорони здоров'я. І, мабуть, приємно те, що наш Полтавський пологовий будинок конкурує з усіма перинатальними центрами, які існують в Україні.

Щорічно у Полтавському міському клінічному пологовому будинку відбувається близько 3 тисяч пологів.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію