До малюків у селище Рибці вперше привезли Діда Мороза та Снігуроньку

Новорічні свята зазвичай тут якщо і організовували, то для дорослого населення. А цьогоріч депутати міської ради вирішили влаштували свято найменшим жителям селища. Як годиться, приїхали і з подарунками.

У селищі Рибці більше сотні найменших жителів - це діти дошкільного віку. Минулого року тут збудували та відкрили дитячий садок. Його відвідують близько 60 малюків. Тож, депутати команди Андрія Матковського вирішили змінити новорічні традиції. 

Віталій Павлій, депутат Полтавської міської ради

- До цього багато років поспіль ялинку ставили на стадіоні на Новий рік. Але захід був більше для людей старшого покоління. Ми прийняли рішення вітати саме діточок, бо саме їхній сміх, їхні радощі надають бажання жити. І сьогодні ми починаємо традиційне свято із садочком.

Вихованців дитсадка та наймолодших школярів депутати міської ради команди Андрія Матковського збирають довкола ялинки. На імпровізоване свято до них запросили Діда Мороза та Снігуроньку. Діти зачекалися на святкових героїв.

Михайло

Все затихло у дворі

Сяють зорі угорі. 

Всі чекають, виглядають 

Чудотворця Миколая. 

Але щось він забарився.

Може, в небі заблудився.

А ще - справжньої зими.

Єгор

Ой, летять, летять сніжинки

На будинки, на ялинки.

На дороги, на поля,

Біла-біла вся земля.

Сніг лапатий, сніговій.

Здрастуй, здрастуй, рік Новий!

Звісно, не обійшлося свято, і без подарунків: усі учасники свята отримали солодощі. А депутати команди Андрія Матковського запевняють: це - тільки початок. 

Віталій Павлій, депутат Полтавської міської ради

- Це традиція тільки одна. Ми плануємо на наступний рік взяти вже якийсь більш цікавий захід із ляльками. Більше шоу. Щоб дітям дійсно це було як свято. Ми самі чекали Нового року. Бо це були подарунки, веселощі. А для них зараз, коли такий стан тяжкий, зробити свято для них - це гарно.

На цей рік у селі Рибці запланували і проведення різних спортивних заходів, а також відзначення різноманітних календарних свят.

Стрічка новин