18 бригад «швидкої» чергували у Полтаві в новорічну ніч

Лікарі зустрічали Новий рік на робочому місці. Працівників обласного центру екстреної медичної допомоги, які в ніч на 1 січня опинилися на чергуванні, зі святом вітав міський голова Олександр Мамай.

- Вік дитини, будь ласка.

- 3 роки.

- Яка температура? Ви щось дали дитині. Очікуйте бригаду швидкої допомоги, ваш виклик записаний в 20-10.

У цих людей немає вихідних: вони працюють і вдень, і вночі. А з 31 грудня на 1 січня у них - це звичайне чергування. Зустріч Нового року проходить не у родинному колі, а разом з колегами на роботі.

Олександр Мамай, Полтавський міський голова

- Вони за таку символічну заробітну плату, не просто приходять на роботу, не просто відвідують свої години праці, а сьогодні в нашого пацієнта вкладають всю свою душу і всі свої знання.

У новорічну ніч на чергуванні в обласному центрі екстреної медичної допомоги 18 бригад. І за традицією, яка існує вже не один рік, працівників «швидкої допомоги» приїхав привітати міський голова Олександр Мамай. 

Олександр Мамай, Полтавський міський голова

- І користуючись нагодою хочу привітати всіх без виключення лікарів, не тільки швидкої допомоги, а всіх лікарів, які працюють сьогодні в ніч.

Головний лікар Олександр Лавренко говорить: у 2017 році у лікарні багато змін. 

Олександр Лавренко, головний лікар КУ «Полт. обл. центр екстреної медичної допомоги»

- Ми весь рік будувалися. Добудовували приміщення, надбудовували четвертий поверх, збільшували кількість кабінетів робочих приміщень і, в тому числі, виконували свої функціональні обов'язки.

У лікаря-кардіолога Тетяни Карпенко вистачає роботи. Жінка говорить: кардіограми надходять з усієї області.

Тетяна Карпенко, лікар-кардіолог КУ «Полт. обл. центр екстреної медичної допомоги»

- За добу буває від 60 до 70 кардіограм, це не рахуючи тих, які приносять наші лікарі. За добу багато кардіограм. Так що, працювати важко, але нічого, бо це наша робота.

Лікарі говорять: виклики різні, в основному доводиться їздити до ялинок,  але є й виклики за домашніми адресами. Причини різні: звичайні захворювання, необережне поводження з піротехнікою, що призводить до травм та алкогольне сп'яніння.

Частими бували й виклики через обмороження, але цьогоріч такої проблеми немає через плюсову температуру.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію