За східним календарем 2018-ий - Рік Собаки

Вони такі різні: маленькі та великі, породисті та дворові пси, службові та звичайні домашні улюбленці. Астрологи вважають, що цей рік буде спокійним, адже ці тварини за характером справедливі та добродушні. А ще славляться своєю самопожертвою та вірністю. Чи насправді це так, у господарів чотирилапих дізнавалися наші журналісти.

Віктор Сопільняк - професійний кінолог, адже займається дресурою із 1974 року. Його вихованці - виключно німецькі вівчарки. Чоловік вважає, що це - найкраща порода чотирилапих: і в дресурі, і в охороні. Його собаку звати Nota Haus Vissa, і їй 5 років. Вона вміє виконує різні команди: «місце», «лежати», «до мене». Звісно любить гратися з м`ячиком та  відпрацьовувати команду «взяти» за допомогою спеціального захисного рукава. 

Віктор Сопільняк, кінолог

- Виставлялася на виставка і в Василькові, Дніпропетровську, Полтаві. Займала перші міста, як коли: перші та другі, а далі не ходили. Її батько дуже титулований, привіз я його з Росії, був чемпіон України, кращий виробник.

Із 68 виставок - така ж кількість перемог.

А ці малята - діти Ноти. Їм трохи більше місяця, адже народилися вони 24 листопада. У цьому віці вже й починається дресирування: собака повинна звикнути до своєї клички, ставати в стійку та виробляти голос. 

Віктор Сопільняк, кінолог

- Найважче - це, щоб хороша собака була, бо зараз більше займаються не розведенням, а розмноженням. Де б пов`язати поближче та подешевше. І це погано для дресирування та якості собак.

Віктор певен: найважливіше - це контакт із собакою. Тому варто привчати її до гри з м`ячиком та розчісування, щоб вона не боялася. І при цьому не варто забувати про похвалу та нагороди.

А Каріна Жалій власниця пекінеса. Собаку звати Кнопочка і їй вже 13 років.

Каріна Жалій, власниця пекінеса

- Вона нас привабила власним видом, і взагалі ми побачили її ще цуценям і вона підкорила наші серця. І захотілося нам її додому забрати.

Дівчина говорить: Кнопка команд ніяких не виконує, а є просто домашнім улюбленцем. Її не вчили, та й ця порода собак не піддається дресируванню. 

Каріна Жалій, власниця пекінеса

- Як і всі, вона дуже грайлива, любить всіх своїх членів родини, любить поспати та смачно поїсти.

Астрологи обіцяють, що Рік Жовтого Собаки буде спокійним.

І саме собака, хоч це і не проста за характером тварина, допоможе знайти гармонію у стосунках.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію