У Горішніх Плавнях воду грітиме унікальний котел-гігант (ФОТО)

У Горішніх Плавнях воду грітиме унікальний котел-гігант (ФОТО)

29 грудня, напередодні новорічних свят, у Горішні Плавні доставили двожаротрубний димогарний триходовий водогрійний котел «Bosch» потужністю 30МВт, придбаний для КВП «Теплоенерго» за кошти міського бюджету. 

Зазначають: котел великих габаритних розмірів (вага 78 т, висота 4,6 м), тому були певні складнощі з його доставкою безпосередньо на місце установки.

Тепер необхідно виконати значний об’єм робіт з утвердження проектної документації, підготовки і ремонту приміщення котельні 1960 року побудови – там встановлять котел-гігант, передає Горішньоплавнівська міська рада.

«Будемо працювати над тим, щоб у наступному опалювальному сезоні котел уже працював і давав свої позитивні результати. Маємо надію, що в результаті установлення нового обладнання, ми досягнемо економічного ефекту, зниження енерговитрат, що дозволить економити кошти як комунального підприємства, так і жителів нашого міста,» – зазначив перший заступник міського голови Олександр Чуприна. 

До того ж, завдяки співробітництву з НЕФКО планують придбати надійне обладнання, яке передбачає автоматичний режим роботи, відсутній людський фактор та  провести комплексну реконструкцію котельні, де в планах встановлення ще 2 аналогічних котлів.

В Україні сьогодні аналогів цьому котлу, запевняють у міськраді, за потужністю і розмірами немає.

Стрічка новин