Патрульний врятував полтавку від самогубства

Донька посварилася з матір'ю та вирішила втопитися у водоймі поблизу будинку. Проте вчасно на місце події приїхали поліцейські, які отримали виклик «Сімейна сварка». Один із патрульних стрибнув за жінкою у воду та витягнув її на берег. Історія щасливого порятунку - далі у випуску.

В одному із будинків по цій вулиці сусіди частенько чули сварки. 

Володимир Зубченко, батько жінки, яка намагалася втопитися

- Буває, що до бійки доходило, і міліцію викликали, і посуд летів.

Цього разу сімейний скандал ледь не закінчився трагедією. Донька, яка посварилася з матір'ю, вирішила вкоротити собі віку. Патрульні, яких викликали розібратися у сімейній сварці, побачили її біля ставка.

Євген Ткаченко, інспектор роти №1 патрульної поліції Полтави

- Жіночка сказала: «Я небажана дитина у сім'ї. Мене ніхто не любить». І з цими словами розвернулася і побігла туди, до водоймища. Але на той момент була крига і вона почала провалюватися.

Не вагаючись, рятувати жінку кинувся Євген Ткаченко. Чоловік, як був, у формі, стрибнув у водойму. Скинути з себе встиг лише рацію та камеру.

Євген Ткаченко, інспектор роти №1 патрульної поліції Полтави

- Витягнув її на берег, попросив напарника її підняти, оскільки вона була повністю вся мокра і важка. Я ледве до берега з нею догріб. Уже на березі ми її підняли вдвох і повели через дорогу до будинку.

Потерпілу передали родичам та викликали швидку. Нині її життю нічого не загрожує.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію