Експертиза підтвердила автентичність розмов Саакашвілі з Курченком

Експертиза підтвердила автентичність голосів на зафіксованих розмовах між екс-губернатором Одеської області Міхеілом Саакашвілі та бізнесменом Сергієм Курченком. Про це на своїй сторінці у Facebook прес-секретар Генерального прокурора України Лариса Сарган.

“Українським науково-дослідним інститутом спеціальної техніки та судових експертиз СБУ проведено фоноскопічну експертизу, яка підтверджує аутентичність голосів на зафіксованих розмовах між М.Саакашвілі та С.Курченком. Слова та фрази, які їм належать, персоніфіковані у протоколі за результатами проведення негласного розшукового заходу”, — написала Л.Сарган.

За її словами, “на теперішній час близько 15 осіб, які сприяють українським правоохоронним органам у документуванні кримінальних правопорушень М.Саакашвілі, С.Курченка, О.Динника, С.Дангадзе, допитані як свідки та перебувають під захистом держави”.

Раніше Генпрокурор Луценко заявив, що оточення М.Саакашвілі за гроші С.Курченко влаштовувало акції протесту заради захоплення влади.

У ГПУ заявили, що Саакашвілі підозрюється у вчиненні злочину, передбаченого ч.1 ст.15, ч.2 ст.28, ч.2 ст.256 Кримінального кодексу України.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію