Більше 70 дітей завітало на відкриття ялинки в Івонченцях

Святкували традиційно: з Дідом Морозом та Снігуронькою, які підготували новорічні ігри та хороводи навколо красуні-ялинки. Крім цього, гостем на святі став депутат Полтавської міської ради Андрій Матковський.

Малеча з околиці Полтави отримала новорічні привітання. У селищі Івонченці немає школи та дитячого садочку, а для культурного відпочинку лише клуб. 

Володимир Печериця, голова селищного комітету, депутат Полтавської міської ради

- Клуб люди побудували своїми руками в 60-х роках самі, зійшлися мешканці Івонченців і самі побудували. І ми повинні покоління наступне і дітки наші повинні підтримувати в гарному стані, щоб можна було прийти і подивитися концертну програму.

Депутат Полтавської міської ради Андрій Матковський, певен: усі діти повинні отримати привітання, незалежно від того, де вони проживають. 

Андрій Матковський, депутат Полтавської міської ради

- Я вважаю, що всі полтавці, де б вони не жили: чи центральна частина міста чи Івонченці - те, що ми називаємо околиця, повинні мати гарні умови, гарні умови для відпочинку. І ми дуже раді, що Дід Мороз не забуває про наших дітей і завітає до всіх дітей: на якій би вулиці, в якому б районі нашого міста вони б не жили.

Марія Канюка - ще школярка та, незважаючи на свій юний вік, має уже не дитячі мрії. 

Марія Канюка, школярка

- На Новий рік, я хочу, щоб в усій країні був мир і щоб кожна людина змогла гідно відсвяткувати це свято.

Усі присутні діти мали змогу пограти з Дідом Морозом у новорічні ігри та побешкетувати, а ще отримати солодкі привітання від депутата Полтавської міської ради Андрія Матковського. 

Володимир Печериця, голова селищного комітету, депутат Полтавської міської ради

- Дітки - це наше майбутнє. Дуже добре, що був Дід Мороз із Снігуронькою і всі дуже раді такому святу.

Свято в Івонченцях провели у клубі, у приміщенні якого тепер тепло, а незабаром тут замінять вікна та двері. На ремонт даного приміщення було виділено 300 тисяч гривень, а бюджетом на 2018 рік збільшено фінансування на його опалення.

Стрічка новин