У Полтаві встановили три нові контейнери «ОдежиНА»

Допомагати іншим легко - саме це вкотре доводить благодійна організація «Світло надії» спільно з Батальйоном небайдужих. Загалом на рахунку полтавської акції «ОдежиНА» вже понад 4 тони зібраних речей. Про те, де з'явилися нові контейнери для збору речей тим, кому це необхідно, - дивіться у наступному сюжеті.

Хочете допомогти тим, хто цього потребує, але не знаєте як? Чудова можливість подарувати тепло, у прямому сенсі цього слова, з'явилася у полтавців разом з акцією «ОдежиНА». Ще три контейнери для збору одягу та інших речей встановили у місті. Впізнаваний дизайн та незмінний заклик допомогти - два з них розмістили у стінах Свято-Успенського собору. Ще один згодом встановлять у переході «Злато місто».

Олена Чикурова, керівник Центру адаптації БО «Світло надії»

- Люди тегають, пишуть та питають про те, які речі порібні. Дуже завжди радує, що дитячі речі вони завжди у пакетах, завжди відпрасовані, і завжди в дуже гарному стані.

Одяг тут може залишити кожен, таким чином ставши частиною команди допомоги. З контейнера речі потрапляють до рук волонтерів, які їх ретельно сортують. Вже відсортований одяг відправляють тим, кому це необхідно - до дитячих будинків, центрів для внутрішньо переміщених осіб та Центр для осіб без постійного місця проживання.

Крістіна Криженко, керівник відділу інформації та комунікації БО «Світло надії»

- Насправді, коли ми робили перші два баки, їх клеїли спеціальною захисною плівкою у разі якщо тут будуть якісь написи, що б його могли нормально стерти. На щастя, жодного факту вандалізму зафіксовано не було. Все-таки це велика подяка полтавцям, ми відкрите суспільство і йдемо в ногу з часом.

До цих баків, кажуть волонтери, речі приносять і звичайні містяни, і цілі організації. Так само протягом кількох років полтавці приходили до Свято-Успенського собору, аби поділитися своїм одягом з іншими.

Олександра Сиротенко, волонтер Полтавського Батальйону Небайдужих

- Речі до Свято-Успенського собору люди приносять уже давно. Фактично починаючи з 2014 року почали приносити речі як для військових, так і для внутрішньо переміщених осіб, так і для родин малозабезпечених. Наші волонтери сортували їх і передавали людям, які потребують цього.

У Полтаві це не перший такий контейнер «ОдежиНА». У 2016 році організатори встановили дві такі точки. Гордістю волонтерів є те, що за минулий рік таким чином було зібрано понад 4 тони одягу. Жодна з принесених полтавцями речей не потрапила до смітника. Адже одяг, який більше не придатний для використання, волонтери перетворюють на маскувальні сітки для військових.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію