Понад 900 студентів технічного університету отримали дипломи магістрів

Із них 95 - відмінники, адже мають документи із відзнаками. А 12 випускників - це переможці Всеукраїнських студентських олімпіад та конкурсів наукових робіт.

У залі зібралися студенти, представники усіх факультетів та їх рідні. Для них - це хвилююча мить, адже отримання диплому - крок у нове життя. На студентах традиційно - мантії та магістерські шапочки. Випускників понад 900, але сьогодні на сцені у театрі імені Гоголя отримують дипломи лише кращі - відмінники.

Володимир Онищенко, ректор ПолтНТУ ім. Ю.Кондратюка

- Будуть вручені дипломи кращим випускникам, відмінникам, активним студентам, які брали участь у діяльності органів місцевого самоврядування, представляли вищі навчальні заклади Полтавщині на спортивній арені.

Цьогорічними випускниками є студенти різних факультетів, серед яких: нафти і газу, будівельний, фінансів та економіки. Вперше здійснюється випуск за спеціальностями «Документознавство та інформаційна діяльність», «Фізична культура і спорт» та «Теплоенергетика». А практика допомагає студентам знайти своє подальше місце роботи.

Володимир Онищенко, ректор ПолтНТУ ім. Ю.Кондратюка

- Хотілось би зазначити, що практично всі студенти під час свого навчання знайшли місця для майбутнього працевлаштування. Багато з них користується таким досвідом створення стартапу, тобто під час навчання вони мають можливість проходити на підприємствах виробничу практику.

Олександр Василенко - студент-магістрант. Цьогоріч закінчує університет, а сьогодні отримує свій диплом - із відзнакою. Хлопець говорить: навчатися було важко, але в усьому допомагали досвідчені викладачі.

Олександр Василенко, студент-магістрант ПолтНТУ ім. Ю.Кондратюка

- Звичайно, важко, бо це недоспані ночі, постійна підготовка. Це новий матеріал, нові знання, але поруч з фахівцями, які працюють в технічному університеті, викладачами, деканами, які підтримували у всьому. Тобто можна було проявити себе не лише у навчанні, а в художній самодіяльності.

У виборі місця навчання - не сумнівався ще з самого початку.

Олександр Василенко, студент-магістрант ПолтНТУ ім. Ю.Кондратюка

- Бажання вчитися у Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка з’явилося ще, коли я навчався в ліцеї. Оскільки я розумів, що економічне спрямування саме в Полтаві, а технічний університет – один з найпрестижніших вузів, тому саме тут. Відразу подав документи, відразу оригінали.

На урочисту церемонію завітали й потенційні роботодавці студентів.

Олексій Раптанов, директор з видобування і переробки вуглеводнів ДТЕК Нафтогаз

- Мені дуже приємно перебувати тут, відчути таке хвилювання, відчути таку увагу, як до когорти молодих майбутніх спеціалістів, які будуть працювати на наших підприємства, бо сьогодні наш зв'язок з Полтавським технічним університетом знаходиться на дуже високому рівні.

Олександр Кобеза, директор газопромислового управління «Полтавагазвидобування» ПАТ «Укргазвидобування»

- Сім’я кожного випускника, сім’я навчального закладу – і в цілому всі ми – це сім’я нафтогазової галузі України. Всім вам бажаю завтра зробити свій крок. Я думаю ви правильно вчинили, коли вступали в цей національний університет.

Тож свої дипломи магістрів отримали випускники провідного технічного вищого навчального закладу нашої області.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію