Виконали на 100%

Сумарно. Бо одні не дотягнули до плану, а інші його перевиконали. Полтавці провели цьогоріч три призовні кампанії.  Їх підсумки підбивали військовослужбовці разом з керівниками області в адміністрації під час відеоселекторної наради цього четверга.

Відповідно до плану, полтавці мали призвати та відправити на військову службу 1180 осіб за цей рік.  Вийшло - на одного більше. Були райони, які відзначилися, як гірші, а були і навпаки - ті, що допомогли вирівняти статистику виконання.

Дмитро Губський, військовий комісар Полтавської області

- В гіршу сторону, на жаль, відмічаються: Карлівський районний військовий комісаріат виконав на 78% (при плані 37 відправив 29 кандидатів), Хорольський районний військовий комісаріат при плані 42 відібрав і відправив 32 кандидати, Миргородський об'єднаний міський військовий комісаріат при плані 55 осіб відправив 41 кандидата. І Семенівський районний військовий комісаріат при плані 31 особа відправив 21 кандидата.

Натомість «підстрахували» у Пирятинському районі, які виконали на 157% план, у Козельщинському на 131% і Полтавському -  на 117%. Підсумки комплектування військових частин підбивають в обласній адміністрації. З районами спілкуються через відеозв'язок. Демонструють таблиці і показники. Так повністю вдалося в області цьогоріч і набрати службовців за контрактом. Їх порівну склали добровольці як з міст, так і з сіл. Військових частин багато, говорить Дмитро Губський, але полтавці мають певні вподобання.

Дмитро Губський, військовий комісар Полтавської області

- Полтавці полюбляють військові частини оперативного командування «Північ» завдяки 72 бригаді, 58-й, першій танковій, 30-й окремій механізованій бригаді. Вони періодично беруть участь в антитерористичній операції.

А керівники Полтавської області наголошують на тому, що має бути спільна праця і військових, і цивільних держструктур.

Микола Білокінь, заступник голови - керівник апарату Полтавської ОДА

- Ми не розмежуємо і не «сяваємо», вибачте мене, що військкомат щось не зробив, а ми щось зробили. У вас повинен бути повний конструктив. Ми виконали завдання на всі 100%, але це не означає, що ми повинні розслабитися і сидіти в кріслі спокійно. Ви чули, які райони у нас не виконують завдання. Я хотів би, щоб у 2017 році ми той шлейф недоліків залишили.

Стрічка новин