У Полтаві знімають рекламні вивіски аптеки, які незаконно змонтували

У Полтаві знімають рекламні вивіски аптеки, які незаконно змонтували

28 грудня комісія у складі представників управління житлово-комунального господарства, інспекції по контролю за благоустроєм, санітарним та екологічним станом міста, підприємств комунальної галузі, депутатів міської ради знову здійснює демонтаж рекламних конструкцій. 

Однією з таких стала рекламна вивіска «Аптека оптових цін» по вулиці Європейській.

«Загалом, комісія визначила близько 80 таких незаконно встановлених конструкцій по місту, які будуть демонтовані в найкоротші терміни,» – зазначив начальник інспекції по контролю за благоустроєм, санітарним та екологічним станом міста Володимир Рак.

Також посадовець зазначив, що розміщення та утримання конструкцій зовнішньої реклами, вивісок та вказівників проводиться відповідно до «Порядку розміщення зовнішньої реклами та спеціальних конструкцій для розміщення зовнішньої реклами в місті Полтава», передає Полтавська міськрада. 

Підставою для розміщення вивісок, вказівників, штендерів є паспорт, виданий в установленому порядку уповноваженим комунальним підприємством «Полтава-сервіс». Самовільно встановлені конструкції зовнішньої реклами, вивіски, вказівники, покажчики, штендери та інші рекламні засоби підлягають демонтажу.

Стрічка новин