Боксер Олександр Хижняк - новоспечений власник двокімнатної квартири

У четвер голова Полтавської ОДА Валерій Головко урочисто передав спортсмену сертифікат на помешкання. Кошти на квартиру виділила Федерація боксу України, і її ціна 800 тисяч гривень. А ще півмільйона надали спортсмену з обласного бюджету на ремонтні роботи у новій оселі.

Олександр Хижняк виграв золото Чемпіонату світу з боксу в Гамбурзі. Полтавець переміг у фіналі боксера з Казахстану. За свої спортивні заслуги цього дня Олександр отримує сертифікат на квартиру від Федерації боксу України.

Володимир Продивус, президент Федерації боксу України

- Мені дуже приємно, що адміністрація Полтавської області, і мерія, і облрада підтримує вас не тільки в боксі, а й увесь спорт. Тому завдяки вашій команді, завдяки вашій правильній подачі бокс люблять.

Гроші на ремонт нового помешкання для Олександра Хижняка виділили з обласного бюджету у розмірі 500 тисяч гривень. 

Валерій Головко, голова Полтавської ОДА

- За ініціативи обласної ради: моєї і Олександра Біленького ми ініціювали виділення з обласного бюджету фінансову допомогу нашим чемпіонам на покращення їх побутових умов.

А ось і урочиста передача сертифікату.

- Я тебе вітаю з придбанням квартири. 

-Дякую.

-Живи комфортно. Я думаю, що в цій квартирі у тебе знайдеться родина, хочу побажати малечі і бажаю тобі успіхів у твоєму родинному житті. 

-Дякую.

Боксер Олександр Хижняк, щасливий, що має таку підтримку з боку влади.

Олександр Хижняк, чемпіон Європи та світу з боксу 2017 року

- Стипендія кожного місяця, також постійно грошові винагороди після змагань - це дуже не може не радувати. Звичайно, це величезний стимул.

До цього Олександр Хижняк мешкав з батьками, тож нова власна квартира стала для нього чудовим новорічним подарунком.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію