У найстарішій лікарні Кременчука з’явився оновлений операційний блок хірургії

У найстарішій лікарні Кременчука з’явився оновлений операційний блок хірургії

Сьогодні, 28 грудня, у Першій міській лікарні відкрили після проведення капітального ремонту операційний блок хірургічного відділення, основним завданням якого є виконання екстрених і планових операцій  загальнохірургічного профілю. 

Зазначають: будівлю застували ще в 1804 році. На капітальний ремонт відділення з міського бюджету виділили близько 1,5 млн. гривень та майже 1 млн. гривень - для придбання медичного  обладнання.   

Міський голова Віталій Малецький наголосив, що перші кроки децентралізації, яку підтримує Президент України Петро Порошенко та Уряд України, позитивно відображаються на розвитку регіонів. Прикладом цьому є сучасні ремонти, які влада на місцях має можливість проводити завдяки додатково отриманим фінансовим ресурсам. Керівник міста також відзначив внесок народного депутата України Юрія Шаповалова, за сприяння якого Кременчук отримує мільйонні транші з державного фонду регіонального розвитку.

У хірургічному відділенні Першої міської лікарні вперше на Полтавщині запровадили лапароскопічний  метод хірургічного втручання. З того дня виконали 5200 лапароскопічних  хірургічних втручань, передає офіційний веб-портал Кременчуцької міськради. 

На сьогоднішній день операційна  оснащена  лапароскопічними стійками, що дозволяють не тільки проводити мало травматичні операції пацієнтам з плановими оперативними втручаннями в сфері хірургії, а й виконувати ургентну діагностику, проводити невідкладні операції.

Стрічка новин