Міжнародний авіарейс Полтава-Анталія: міф чи реальність?

Чи здійсниться із Полтави міжнародний авіарейс? Це було основним питанням під час наради у Полтавському аеропорту. Рейс заплановано на 2 травня. Курс - Анталія. А зараз - лише проекти та пропозиції, серед яких виготовлення проекту реконструкції існуючого аеровокзалу. Загальна сума реконструкції сягає 130 млн гривень.

Полтавський аеропорт 20 грудня 2017 року набув статусу міжнародного. А тепер в планах - перший міжнародний рейс - в Анталію. Його хочуть впровадити 2 травня. На даний момент лише плани та проекти, а для здійснення рейсу потрібна реконструкція аеропорту. Перш за все, ремонту потребує злітно-посадкова смуга, на яку вже закладено кошти.

Андрій Пісоцький, перший заступник голови Полтавської ОДА

- Поточний ремонт штучної злітно-посадкової смуги - близько 8 млн, те що сьогодні ми передбачаємо в цьому році вкласти.

Перший заступник голови Полтавської ОДА Андрій Пісоцький говорить: додатково будуть виходити як на Міністерство інфраструктури, так і на Кабінет Міністрів, щоб за рахунок держбюджету профінансувати капітальний ремонт, сума якого 130 млн гривень. У планах також - придбати й пожежний автомобіль для аварійно-рятувальної команди, бо стан наявного - не влаштовує.

Олександр Лисенко, заступник начальника ГУ ДСНС України у Полтавській області

- В подальшому нам необхідно відпрацювати взаємодію належну, для того, щоб ми спільно зуміли діяти в аварійних ситуаціях: де було, то їх не буде.

Крім цього, потрібно оновити стан протипожежного водопостачання та піноутворювачів. 

Андрій Пісоцький, перший заступник голови Полтавської ОДА

- Це теж необхідно для того, щоб ефективно працював аеропорт. Придбання різної техніки і матеріально-технічного забезпечення поточної діяльності аеропорту. На все про все - 37 мільйонів. Це те, що необхідно, щоб ми почали цю роботу.

Директор аеропорту Юрій Колісник говорить: до всіх рішень можна дійти шляхом співпраці. 

Юрій Колісник, в.о. директор ПОКП «Аеропорт-Полтава»

- Ну це ми з вами будемо працювати, а ви скажете, що вам необхідно для цього, скільки приміщень, скільки якої техніки - скільки і чого, і як розмістити ці місця.

На даний момент жодних перешкод для здійснення міжнародного рейсу немає. Надалі створюватимуться робочі групи, де будуть обговорюватися усі поточні питання.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію